Mirė dar vienas legionelioze užsikrėtęs žmogus

Kauno rajone ir mieste užfiksuoti dar trys legioneliozės atvejai, mirė du žmonės

Penktadienį gauti pranešimai apie dar 3 legioneliozės atvejus, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Du atvejai užfiksuoti Kauno rajone ir 1 – Kauno mieste. NVSC Kauno departamentas per pietus gavo antrą pranešimą iš gydymo įstaigos apie mirties atvejį.

NVSC duomenimis, pirmasis nuo legioneliozės miręs asmuo priklausė 80+ amžiaus grupei, turėjo lėtinių ligų. Antrasis miręs pacientas priklausė 65+ amžiaus grupei.

Iš viso šiuo metu užfiksuota 18 legioneliozės atvejų, iš kurių 14 – Kauno rajone, 4 – Kauno mieste. Du atvejai yra mirties. Tęsiami epidemiologiniai tyrimai ir kiti suplanuoti veiksmai ligos plitimui suvaldyti, praneša NVSC.

ELTA primena, kad NVSC antradienį pranešė, jog balandžio 27–gegužės 2 dienomis gavo 12 pranešimų apie Kauno apskrityje užregistruotus legioneliozės atvejus, iš kurių 9 – Kauno rajone, 3 – Kauno mieste.

NVSC Kauno departamentas ketvirtadienį gavo dar tris pranešimus iš gydymo įstaigų apie patvirtintus legioneliozės atvejus Kauno rajone ir pradėjo epidemiologinius tyrimus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder