Kovo 11-osios renginiuose dalyvaus ir Lenkijos parlamentinė delegacija

(1)

Kovo 11-osios renginiuose dalyvaus ir Lietuvoje viešinti Lenkijos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Lietuva grupės pirmininkės Iwonos Arent vadovaujama delegacija.

Svečiai Kovo 11-osios Akto salėje dalyvaus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime ir Valstybės Nepriklausomybės stipendijos įteikimo ceremonijoje. Vidurdienį Lenkijos parlamentarai stebės trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremoniją Nepriklausomybės aikštėje.

Seimo Konstitucijos salėje Lenkijos delegacija susitiks su Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Seimu ir Senatu grupės nariais.

Lietuvos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Seimu ir Senatu grupės pirmininkė Rita Tamašunienė tvirtina, kad geopolitinė realybė reikalauja kuo glaudesnių santykių tarp Lenkijos ir Lietuvos, ypač saugumo ir gynybos srityse.

„Lietuva su nerimu stebi situaciją Ukrainos pasienyje su Lenkija bei kitomis ES šalimis. Mes sveikiname ryžtingus Lenkijos Vyriausybės veiksmus priimant Ukrainos karo pabėgėlius. Tikimės ir susitikimuose su Lenkijos parlamentarais aptarti abipusės pagalbos klausimus“, – tvirtina Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Seimu ir Senatu grupės pirmininkė.

Pasak jos, su kolegomis iš Lenkijos bus kalbama ir apie bendras pastangas remti Ukrainos siekį tapti visateise Europos Sąjungos nare ir kuo greičiau suteikti jai ES kandidatės statusą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder