Mindaugas Puidokas

M. Puidokas atkirto: Landsbergiui reikia skirti premiją už tautos budinimą

(1)

Seimo narys Mindaugas Puidokas, reaguodamas į konservatorių patriarcho žodžius, pasiūlė: ,,Vytautui Landsbergiui reikia skirti premiją už Lietuvos žmonių budinimą ir sąmoningumo kėlimą! Išgirdus tokius ,,išmintingus" pasisakymus - nepabusti tampa sunkiu išbandymu!".

Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas profesorius Vytautas Landsbergis ketvirtadienį vykusio Laisvės gynėjų dienos minėjimo metu prieš diktatūrinius dabartinės vyriausybės sprendimus protestavusius žmones sulygino su Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpiu veikusio prosovietinio judėjimo - „Jedinstvo" veikėjais.

„Tai kokie čia žmonės. Čia gi „Jedinstvo". Nereikia jų vadinti Lietuvos žmonėmis.

Fašistai, „Jedinstvo". Na taip, problema žinoma. Pamišėlių pakankamai daug", - po minėjimo atsakinėdamas į žurnalistų klausimus teigė V. Landsbergis.

Mindaugas Puidokas teigia, kad: ,,Šiemet yra istorinė Sausio 13-osios diena, kada žmones nuo valdžios skiria atitvarai prie Lietuvos Respublikos Seimo. Kokie turėjo būti diskriminuojantys ir žmones papiktinantys valdančiųjų sprendimai, kad valdžia taip bijo tautos ir jie turi atsitverti nuo žmonių su policija ir kariuomene.

Man iš tikrųjų skauda širdį, kad mūsų Lietuvos valstybė sulaukė tokios valandos, kada turime per tokią mums svarbią dieną kaip Sausio 13-oji, garsiai ištarti, kad ne dėl tokios Lietuvos kovojome, kurioje piliečiai skaldomi į dvi dalis bei niekinami dėl savo įsitikinimų.

Aš gerbiu kiekvieną Lietuvos karį ir policininką.

Tikiu, kad mūsų žmonės geba taikiai ir kultūringai protestuoti ir pareikšti nepritarimą tiems diktatūriniams sprendimams, kurie yra šiandienos Lietuvoje.

Linkiu žmonėms būti išmintingiems ir nepasiduoti provokacijoms, nes tai tik sustiprintų dabartinį liberalkonservatorių valdymą bei būtų sudarytos prielaidos įvesti griežtą karantiną ir daugiau žmogaus teises pažeidžiančių ribojimų.

Mes esame vieninga tauta ir norime demokratiškai priversti atsistatydinti šią vyriausybę".

Iš tiesų, V. Landsbergis nuolat pasižymi visuomenę supurtančiais ir neapykantos kupinais pasisakymais apie Lietuvos žmones. Iš kur pas jį tiek noro būti niekada nerinktu prezidentu ir garbinamu ,,stabu" ir kartu tiek pagiežos bei neapykantos Lietuvos žmonėms?! Lieka tik pabusti.

Kito kelio mums tikrai nėra.

a

Mindaugas Puidokas. M. Puidoko asmeninio archyvo nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder