Visvaldas Matijošaitis. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Matijošaitis varžysis dėl trečios kadencijos Kauno mero poste

„Esu principingas žmogus. Niekada nedarau lengvabūdiškų žingsnių, o šiuo atveju jaučiu didelę atsakomybę mažiausiai prieš trečdalį milijono gyventojų.“

Taigi nutariau paskutinį kartą atsiklausti savo darbdavių – kauniečių, ar galime dirbti toliau? Savo valią visus kviečiu išreikšti savivaldos rinkimuose kovo 5 dieną“, – žiniasklaidai išplatintame pranešime teigia Kauno miesto meras.

V. Mtijošaitis akcentuoja, kad sprendimas dar kartą kandidatuoti į Kauno mero postą nebuvo greitas ir paprastas.

„Jį priėmiau tik rimtai apsvarstęs, pasitaręs su aplinkiniais. Stengiausi būti sąžiningas ir pats su savimi. Jaučiuosi miestui atidavęs tikrai nemažai – viena kadencija būnant tarybos nariu ir aštuoneri metai be pertraukų mero pareigose – beveik penktadalis viso mano gyvenimo.

Gerai žinau, kiek jėgų reikalauja šis darbas, jeigu jį atlieki kokybiškai, kad žmonės jaustų ir matytų apčiuopiamus rezultatus“, – sako V. Matijošaitis.

„Neslėpsiu, pastarojo meto oponentų provokacijos, nukreiptos asmeniškai į mane, prisidėjo priimant šį sprendimą. Keistai atrodo, kai savo politines kampanijas pradėję kandidatai, norėdami įgelti man, menkina visus miesto gyventojus“, – akcentuoja jis.

Pastarąjį pusmetį V. Matijošaitis sulaukia aštrios kritikos dėl to, kad „Vičiūnų grupė“ nesuskubo stabdyti veiklos Rusijoje Maskvai pradėjus invaziją į Ukrainą.

Jau anksčiau Kauno miesto meras bei bendrovei vadovaujantis jo sūnus Šarūnas Matijošaitis tikino, kad prognozuoti, kiek užtruks verslų Rusijoje pardavimas, yra sudėtinga.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder