Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Akivaizdus
Tai susidorojimas, 2021-04-14 10:34
ne ne ne....tai nesusidorojimas o tikru tikriai ruosiama vieta savo chebrytei ,nes reikia savus globoti ir plietuoti seiminine ranga Seime ir ministerijose nes daugeliui esame daug ka isipareigoje ,o be savu kaip zinia niekis ....o ta Olga tik pagalius kaisiuoja ir tiek neleidzia ramiai tvarkytis taip kaip nooriu ,o be to ir per daug issilavinusi ir gudri dar paskui i ministerio vieta uzsimanys tai kas tada ....reikia rinktis tik savus ir patikimus ,kad ir be mokslo ir be patirties .....
Ne ne ne ir ne, 2021-04-13 17:40
trūkumą kalba liberalus Aplinkos ministras Gentvilas ? Asmuo turintis Aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistrą yra netinkama kvalifikacija AAD vadovo pareigoms ? Jūs rimtai , pone liberalusis ? O kokia kvalifikacija būtų tinkama bibliotekininko ? Objektyvūs faktai ....fui... Manau liko laukti kol bus " perskaičiuota " grigėjui Vėbrienės paskaičiuota 48 mln eurų bauda , nes skaičiavimus atliko " nekvalifikuota" ? Man klaiku nuo tokių liberalių ..
Apie kokį kvalifikacijos , 2021-04-13 17:20
O. Vėbrienė yra įgijusi APLINKOS APSAUGOS POLITIKOS IR ADMINISTRAVIMO MAGISTRO kvalifikacinį laipsnį , turi sukaupusi 9 metų patirtį viešojo administravimo srityje , vadovavimo įgūdžius , patirtį technologijų ir inovacijų politikos srityse .----- P.S. manau liberalusis ministeris Gentvilas bijo sąžiningų ir labiau už jį kvalifikuotų Aplinkos apsaugos politikoje specialistų .
O aš manau - susidorojimas pone Gentvilai , 2021-04-13 17:06
Gentvilai nusivyliau tavim galutinai. O atrodei šaunus politikas. Taip tai yra susidorojimas
LT, 2021-04-13 16:02

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.