Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nuteisė per 1 mėnesį sumokėti 700 eurų kai Lietuvoje minimali alga yra nustatyta 642 eurai neatskaičius mokesčių. Kokiai kriterijais vadovaujantis teismas nustatė tokią sumą? Ar buvo atsižvelgta į jauno vaikino gaunamo darbo užmokesčio dydį? Ar gali paskirta sumokėti suma viršyti 50 procentų gaunamų pajamų dydį? Ar teismas proceso metu nustatė jauno vaikino pragyvenimo lėšų dydį? Ar teisėjai, gaudami tūkstantinius atlyginimus, nėra atitrūkę nuo pagrindinės gyventojų masės gaunamų pajamų realybės?
taskasirviskas, 2021-03-31 11:24
tai kokai cia laisva salis jei i armija kirviu tave veda...pvz o jei as turiu karjera, nori dirbti, uzsidirbti, noriu nama kuo greiciau pasistatyti, gal jau drauge ar zmona planuoju tureti,,,gal tevams reikia padeti prie biznio,,,blyn kokia cia laisva salis, susimokejo bauda ir palikite ramybeje, jau net komentaru laisvu nebebus tuoj greitai galima parasyti apie zmogu, jau vos kokia izeidzianti forma i teismus net veda...tai kokia cia laisva salis,,,armija as siulau visiems valdininkams privaloma, nes jie yra valstybes tarnautojai, jei beda kokia bus pirmi mus jie apgintu...;/
blyn, 2021-03-31 11:08
As galiu duoti 100 priežasčių kad neiti I armija. O jus duokite nors viena kodėl zmogus turėtu eiti I armija
Saulius , 2021-03-31 08:56
Tokie turėtų netekti Lietuvos pilietybės. O 700 eurų išpirka - kažkaip musulmonišką mokestį primena krikščionims :)
E., 2021-03-30 23:49

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.