Su kaimynu į konfliktą įsivėlusiai A. Jagelavičiūtei – policijos malonė: baudžiamojon atsakomybėn netrauks (6)

Birželio 10 d. Lietuvos žiniasklaidą apskriejo skandalinga istorija – socialinių tinklų žvaigždė Agnė Jagelavičiūtė buvo nufilmuota konflikto su kaimynais metu: žinoma moteris, vaizdo įraše atrodžiusi apsvaigusi nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų, apipaišė kaimyno duris, necenzūriniais žodžiais iškeikė savo kaimynus.

Pastarasis incidentas A. Jagelavičiūtei galėjo atsieiti baudžiamąja byla, pavyzdžiui, durų išpaišymas gali būti traktuojamas kaip svetimo turto sugadinimas.

Tačiau skandalingojoje istorijoje garsi moteris sulaukė bent vienos geros žinios – turimus duomenis įvertinusi teisėsauga nutarė, kad A. Jagelavičiūtės elgesys nėra toks pavojingas ar sunkus, kad būtų galima jį prilyginti nusikaltimams, už kuriuos galima patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas Alfa.lt informavo, kad patikslinus visą gautą informaciją buvo priimtas sprendimas nepradėti ikiteisminio tyrimo, kurio baigtis dažniausiai būna baudžiamoji byla.

Nutarta, kad dėl incidento su kaimynais A. Jagelavičiūtei bus iškelta administracinio nusižengimo byla, jei policijos pozicijai pritars ir prokurorai.

„Šiuo momentu Vilniaus m. 3-iajame PK priimtas sprendimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą dėl minėto įvykio.

Gavę sutikimą iš prokuratūros, pareigūnai pradės administracinės teisenos procedūrą“, – nurodė T. Bražėnas.

Vilniuje, Šermukšnių g., esančiame name birželio 10 d. konfliktas tarp A. Jagelavičiūtės ir jos kaimyno kilo dėl, kaip galima suprasti, kaimyno prie A. Jagelavičiūtės durų paliktų šiukšlių (pats kaimynas portalui Lrytas.lt vėliau pripažino, kad prie lauko durų kaimynei paliko keletą šiukšlių).

Tokio poelgio sulaukusi mados žurnalo redaktorė ant kaimyno durų nupiešė necenzūrinį piešinį, o filmuojama vyrą vadino „išsigimėliu“ ir „urodu“.

Kaip paaiškėjo, į incidentą A. Jagelavičiūtė įsivėlė po dešimties dienų, praleistų Nidoje.

Šis faktas greitai tapo lietuviškos virtualios tautosakos ir memų šaltiniu – improvizuota ir pašiepta, kaip žmogų gali paveikti viešnagė Nidoje.

„Ketvirtadienį (birželio 10 d.) 11 val. 40 min. trumpuoju numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, jog Šermukšnių gatvėje skundžiamasi dėl kaimynų neadekvataus elgesio.

Pareigūnų buvo prašoma sudrausminti kaimynę.

Pranešėja informavo, kad teiks pareiškimą per sistemą epolicija“, – anksčiau apie šį įvykį portalą informavo T. Bražėnas.

Pati A. Jagelavičiūtė apie šį įvykį kurį laiką tylėjo, tačiau vėliau feisbuke, kuriame turi 172 tūkst. sekėjų, ir kituose socialiniuose tinkluose išdėstė savo poziciją – anot žinomos moters, kaimynas terorizuoja ją ir visą namą, dėl jos teisėsaugai yra parašęs 12 pareiškimų.

Jei ant kokio atlikėjo kas taip pasikeiktų, teismuose užtampytų. Liūdna,kad net nebaudžiama.USA būtų narkotikų testas.
jooo, 2021-06-22 20:37
Gydytojai žmones į kapus nuvaro ir niekas jų nesodina. O čia… Aborigenai, visi tik ir trina rankom… fu
Ruta, 2021-06-22 17:10
Valkata, narkomanė, sutrė nusidrožus. Į durnyną galėtų senai jau uždaryti
Xxx, 2021-06-22 00:25
Sidebar placeholder