Sugriežtintų judėjimo apribojimų nepaisiusi klaipėdietė šventes sutiks Šiaulių areštinėje

Į prieš šventes sugriežtintus judėjimo tarp savivaldybių apribojimus ranka numojusiai 34 metų klaipėdietei Šv. Velykų rytas gali išaušti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinėje.

Moteris penktadienio popietę už grotų pateko po to, kai administracinio nusižengimo protokolą dėl Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimo rašyti ėmusį pareigūną bandė papirkti įbrukdama jam 105 eurų kyšį.

Dėmesį patraukė taksi keleivė

Šiaulių rajone penktadienį patruliavę policijos pareigūnai keliu Šiauliai-Pakruojis-Pasvalys važiavusį taksi automobilį „Opel Zafira“ sustabdė 15 val. 30 min.

Šio kelio 12-ame klilometre įrengtame kontrolės poste budėjusių pareigūnų dėmesį patraukė taksi automobilio keleivė – 34 metų klaipėdietė. Patruliai įtarė, kad keleivė ketina įvažiuoti į kitą savivaldybę be pateisinamos priežasties.

Šie įtarimai pasitvirtino - klaipėdietė neturėjo jos kelionę pateisinančių dokumentų, be to, buvo akivaizdžiai neblaivi.

Kai pareigūnai taksi keleivei pasakė, kad už judėjimo tarp savivaldybių apribojimų pažeidimą jai bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas, moteris sunerimo ir ėmė prašyti to nedaryti.

Kad jos argumentai atrodytų svaresni, protokolą rašyti susiruošusiam patruliui pažeidėja įbruko pluoštą pinigų – 105 eurus.

Pasitikrinti girtumą atsisakė

Moteris buvo perspėta, kad už bandymą papirkti pareigūną gresia baudžiamoji atsakomybė. Tačiau klaipėdietė perspėjimo nepaisė.

Apie kyšio davimą policijos patruliai telefonu pranešė policijos komisariato budėtojui – dėl pareigūno papirkimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o tai padariusi klaipėdietė buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Nors įtariamąja tapusi klaipėdietė buvo akivaizdžiai neblaivi, ji pasitikrinti girtumą atsisakė.

Teks patuštinti piniginę

Prieš šventes sugriežtintų judėjimo tarp savivaldybių apribojimų nepaisiusiai klaipėdietei teks ne tik patuštinti piniginę, bet ir stoti prieš teismą.

Už judėjimo ribojimų nepaisymą moteriai gresia bauda nuo 500 iki 1500 eurų, o už policijos pareigūno papirkimą – bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder