Karantinas ir kelionės traukiniais - kas keičiasi?

Traukiniai į Varšuvą ir Krokuvą – gruodį

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės bendrovės „LTG Link“ traukiniai nuo gruodžio 11-osios pradės reguliariai kursuoti į Varšuvą, penktadienį pranešė įmonė.

Susisiekimo viceministrė Loreta Maskaliovienė tikisi, kad dabartinis maršrutas bus tarsi įvadas į „Rail Baltica“ linijos atidarymą. 

„Tai ypač svarbu, siekiant gerinti susisiekimą su Vakarais, o taip pat paskatinti keliones ne tokiu taršiu geležinkelių transportu“, – pranešime sakė viceministrė.  

Tarptautiniu traukinių maršrutu kasdien bus galima pasiekti tiek Lenkijos sostinę, tiek antrą pagal dydį šalies miestą – Krokuvą. Naujo maršruto reisai vyks bendradarbiaujant su Lenkijos vežėju „PKP Intercity“.  Kelionė nuo Vilniaus iki Varšuvos su persėdimu truks apie 9 valandas.  

Traukiniai tarp Lietuvos ir Lenkijos kursuos maršrutu Vilnius-Kaunas-Varšuva-Krokuva. „LTG Link“ traukinys iš Vilniaus vyks per Kauną į Mockavą, kur keleiviai bus kviečiami persėsti į Lenkijos bendrovės „PKP Intercity“ traukinį ir tęsti kelionę į pasirinktą Lenkijos miestą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder