Patikimiausi šalyje - ugniagesiai gelbėtojai

Ugniagesiai gelbėtojai mini savo profesinę šventę – Šv. Florijono dieną

Šalies ugniagesiai gelbėtojai antradienį mini Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną.

Rytą už ugniagesius gelbėtojus ir jų šeimas Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios. Jos bus transliuojamos Ramintojos bažnyčios „Facebook“ paskyroje.

Vėliau gyventojai priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų kiemuose turės galimybę susipažinti su gaisrų prevencijos priemonėmis ir ugniagesio gelbėtojo profesija bei apžiūrėti ugniagesių gaisrinę ir gelbėjimo techniką. Pareigūnai gyventojams atsakys į jiems kilusius klausimus.

Vidurdienį Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ojoje komandoje priesaiką priims tarnybą pradedantys ugniagesiai gelbėtojai, o spaudos konferencijoje bus pateikta ir svarbi informacija gyventojams apie tai, kaip išvengti žūties kilus gaisrui ir kaip nuo jo apsisaugoti.

Čia taip pat bus galima apžiūrėti valstybinės priešgaisrinės priežiūros prevencinę priekabą, kurioje yra būtiniausios priemonės, padedančios išvengti gaisro – autonominiai dūmų detektoriai, gesintuvai, nedegus audeklas ir kt. 6-osios komandos ugniagesiai gelbėtojai pademonstruos naujausią gelbėjimo techniką.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius nuotoliniu būdu apdovanos geriausius valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus ir darbuotojus.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pateiktais duomenimis, šiemet ugniagesiai gaisrų ir gelbėjimo darbų metu išgelbėjo 135 žmones, užgesino per 3470 gaisrų ir atliko beveik 4300 gelbėjimo darbų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder