Ramūnas Karbauskis

„Valstiečiai“ reikalauja nukabinti LGBT+ bendruomenės vėliavas nuo valstybės institucijų pastatų: kviečia pasirašyti peticiją (5)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį kreipėsi į Seimą, Vyriausybę ir Prezidentą su reikalavimu pašalinti LGBT+ bendruomenės vėliavas nuo valstybės institucijų pastatų. Apie tai partija pranešė savo „Facebook“ paskyroje, kartu kviesdama ir pasirašyti peticiją.

 

„Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei šios partijos kandidatai į Vilniaus miesto savivaldybę kreipėsi į Lietuvos Respublikos Seimą, Vyriausybę ir Prezidentą Gitaną Nausėdą, reikalaudami nutraukti netinkamą ir nederamą valdančiųjų elgesį Lietuvos valstybingumo simbolių atžvilgiu bei paskelbė internetinę peticiją, kurioje renkami parašai reikalaujant, kad nuo valstybės institucijų pastatų būtų pašalinti LGBT simboliai“, – rašoma partijos feisbuko įraše.

„Nepaisant visuomenę krečiančių skandalų, ministerijų langai toliau lieka apkabinėti visuomenę skaldančiomis gėjų ir transvestitų vėliavomis. Prie šios valdžios matome nesibaigiančius bandymus bet kokiomis priemonėmis ištrinti viską, kas mus vienija kaip Tautą, tas akivaizdu iš jų pasisakymų ir darbų“, – įraše cituojamas LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Peticijoje „valstiečiai“ reikalauja Seimo ir Vyriausybės narių bei valstybės vadovo „užtikrinti tinkamą pagarbą valstybės simboliams bei nedelsiant inicijuoti įstatymų pataisas, kurios leistų pašalinti nuo valstybės institucijų pastatų tautos susiskaldymą skatinančias bei daugumos visuomenės nuostatų neatitinkančias gėjų ir transvestitų vėliavas“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder