Vienos dienos kelionė Lietuvoje: turiningai ir įdomiai

Vasara – puikus metas kelionėms. Jei norite trumpam atsipūsti ir pabėgti nuo rutinos, siūlome leistis į vienos dienos kelionę gimtame krašte. Čia atrasti galėsite ir nematytus gamtos perlus, istorines vietas ar susipažinti su krašto šviesuoliais.

Archyvų nuotr.

UAB „Ingrida tours“ įkūrėja ir vadovė Ingrida Pociutėrekomenduoja jums tris vietas, kur galite nuvykti vienai dienai ir grįžti su pilnomis kišenėmis įspūdžių!

Ieškantiems romantikos patiks pažintis su begalinės meilės istorija

Taip taip, čia mes kalbame apie Barborą Radvilaitę! Kunigaikščių laikus menanti istorija slepiasi visai čia pat – apsilankę Valdovų rūmuose Vilniuje jūs galėsite susipažinti ne tik su Barbora Radvilaite ir legendine jos ir Žygimanto Augusto meilės istorija, bet ir kitomis kunigaikščių rezidencijose gyvenusiomis moterimis.

Kartu su gidu galėsite pasvarstyti, kiek teisių išties turėjo tų laikų moterys? O kokią įtaką jos galėjo daryti valdovų sprendimams? Gido pateikiami teisingi atsakymai jus gali nustebinti!

Marso kanjonai Lietuvoje?! Tikrai taip!

Menčių klinčių karjeras tai dar tarpukarį menantis karjeras, kuriame iškastos klintys naudotos cukraus pramonėje bei kalkių gamybai.

Šiandien čia populiari turistų vieta,nes atsiveriantys žemės gelmių vaizdai primena ne šios planetos kraštovaizdį.

Tiesa, Marso kanjonus galima lankyti tik savaitgalį, iš anksto susiderinus. Kartu su Karpėnų ir Šaltiškių karjerais jie kartais pavadinami Marso kanjonais.

Nors, reikia pripažinti, būtent Šaltiškių karjerui ši pravardė tinka labiausiai – dėl jame kasamo molio, karjeras pasižymi sodria raudona spalva. Jei gamtiniai objektai jums patinka, netoliese galite užsukti į Jurakalnio atragį ar užkopti į apžvalgos bokštą Papilėje­– iš čia atsivers gražūs Ventos slėnio vaizdai.

Kėdainių apylinkės ir tėvo Stanislovo „saugotuvės“

Lietuvos širdyje įsikūrę Kėdainiai puikiai tinka vienos dienos išvykai. Čia įdomu pasivaikščioti po išlikusį senamiestį, susipažinti su daugiakultūre miestelio istorija.

Verta užsukti ir į visai arti Kėdainių įsikūrusią Paberžę. Čia didelę gyvenimo dalį praleido Tėvas Stanislovas. Šiandien senojoje klebonijoje galite pamatyti Tėvo Stanislovo „saugotuves“ – liturginių reikmenų kolekciją, kurią dvasininkas rinko bene visą savo gyvenimą.

Jei norėtumėte į šias ekskursijas leistis kartu su bendraminčių grupe bei profesionaliu gidu – užsisakykite kelionę „Ingrida tours“ interneto svetainėje.

Čia rasite ir daugiau skirtingų kelionių pasiūlymų, kurios leis pažinti ir paragauti Lietuvą: nuo Kauno fortų ir juose besislepiančių šikšnosparnių, iki saldainių, guminukų, putojančio vyno ar pomidorų degustacijos.

Kelionės autobusu po Lietuvą, tai paprastas ir lengvas būdas keliauti. „Ingrida tours“ pasirūpins transportu, lankytinų objektų bilietais, maršrutu, o jums beliks fotografuoti įspūdžius ir džiaugtis mažais bei dideliais atradimais!

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder