Bilotaitė: judėjimo atlaisvinimas turės įsigalioti nuo kovo 16 dienos

Vyriausybė spręs, ar atlaisvinti judėjimą tarp savivaldybių (2)

 Vyriausybė antradienį planuoja spręsti, ar atlaisvinti judėjimą tarp savivaldybių.

Pagal dabar galiojantį Vyriausybės nutarimą, judėjimo draudimas turėtų nustoti galioti naktį iš antradienio į trečiadienį.

Anksčiau premjerė Ingrida Šimonytė minėjo, kad atsižvelgus į epidemiologinę situaciją bus sprendžiama, ar palikti ribojimą, ar jį atlaisvinti.

„Tarkime, leisti judėti žmonėms, kurie turi vakcinacijos ar neigiamo testo rezultatą, jeigu tą bus įmanoma per tiek laiko techniškai įgyvendinti, kad policija galėtų tai patikrinti“, – antradienį Seime žurnalistams sakė Vyriausybės vadovė.

Lietuvoje judėjimo ribojimai įvesti gruodžio viduryje, nuo kovo 16 dienos didžiojoje šalies dalyje jie buvo panaikinti, palikti tik savivaldybėse, kur blogiausia epidemiologinė situacija. 

Tačiau nuo kovo 27-osios draudimas judėti tarp šalies savivaldybių grąžintas, išimtis padaryta žiedinėms savivaldybėms. Vyriausybė teigė, kad taip prieš Velykas siekia stabdyti COVID-19 plitimą.

Dėl kitų karantino režimo atlaisvinimų Ministrų kabinetas planuoja spręsti trečiadienį.

Visuotinis karantinas Lietuvoje pratęstas iki balandžio 30-osios, jis įvestas pernai lapkričio 7-ąją.

Raktažodžiai
Dabar sveiki žmonės, per visą šį kovidiotizmą nesirgę ir nesergantys, bus paversti įkaitais. Valstybinė diskriminacija prasidėjo. Valstybės presingas skiepytis ir tirtis yra neabejotinai asmens teisių pažeidimas. Tegul namie prie būdos prisirišę tupi tie, kurie bijo susirgti ar žingsnį žengti. O kiti turi teisę GYVENTI.
PIKTA, 2021-04-06 10:41
vienareiksmiskai Taip, bet tai ivyks tik po seimo rinkimu 2024m.
siaip, 2021-04-06 09:20
Sidebar placeholder