Po daugiau kaip metų Londono centras su triukšmu sugrįžta į gyvenimą

Mentalitetų prarajos. Po daugiau kaip metų Londono centras su triukšmu sugrįžta į gyvenimą ir nebeatrodo kaip vaiduoklių miestas. „New West End Company“, atstovaujančios 600 verslų Oksfordo, Regent, Bond gatvėse ir Mayfaire rajone, teigimu, pirmadienį, kai buvo sušvelninti karantino apribojimai, žmonių aktyvumas gerokai viršijo lūkesčius.

Per vieną dieną Londono centre esančiose parduotuvėse, restoranuose ir užeigose buvo išleista 100 milijonų svarų sterlingų. Reikia turėti galvoje, kad tai – tik vietinių darbas, nes turistų Londone praktiškai nėra.

Nors Britanijoje itin sėkmingai vyksta skiepijimas ir Covid rodikliai yra geri, tačiau nerimaujama dėl pirmadienio vakarą vykusių siautulingų švenčių Soho rajone pasekmių, kai 2 metrų „socialinės distancijos“ taisyklės niekas nepaisė ir žmonės tiesiog rovėsi į normalų gyvenimą.

Vakarėlį Londono centre vienas laikraštis pavadino „nuostabiai siautulinga isterija“.

O dabar apie mentalitetų prarajas. Man šioje situacijoje didžiausią įspūdį padarė didžiausio Britanijos mažmeninės prekybos tinklo „Tesco“ iniciatyva.

Tinklas išplatino žinią pirkėjams, ketinantiems šią savaitę įsigyti alkoholinių gėrimų ir paragino žmones eiti ir palaikyti savo vietos verslus.

Ten be kita ko rašoma: „Pabams šiemet buvo sunku. Taigi, kad ir kokie būtų mūsų pasiūlymai, šią savaitę raginame jus palaikyti savo vietinę užeigą“.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder