Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Progresas akivaizdus, tačiau daug blogų dalykų. Architektūra tragiška. Tikros šunų būdos. Na, tiek to... Iš po buvusių fermų pastatų iškasė žemes ir suvarė tiesiai į pakrantės nendrynus. Kaži kaip ten su ta ekologija? Gruntą tyrė kas? Sunaikinti pkrantės meldai. Nusispjauti į saugomas Meldinių nendrinukių ir visų kitų paukščių buveines. Ale jų ten nebuvo. Na, bet dabar grąži pakrantės pievutė, kur iš po žiemos išlenda vienas kitas plytgalis. Druskininkų meras akmenukus išklojo kažkokio telkinio pakrantėje, tai jam mažai nepasirodė, bet Svencelėje pakeitė visą marių pakrantę ir viskas gerai. Vaizdų nebėra. Viską užstoja pastatai. Pro langus kopas matys tik pakrantės namai. Tylos, ramybės nebėra ir nebus. Visą vasarą ištisi festivaliai. Bumčikai, šūkavimai visą parą. Laukinės gyvunijos nebėra ir nebus. Jėgos aitvarai visus išbaido. Briedžiai tikrai jau nebelakstys pakrantėje. Automobilių srautas pasidarė didžiulis ir pavojingas. Kelio plotis iki 5 metrų. Ne visi supranta, kad reik prasilenkimui nulipti vienu ratu nuo asfalto. Kelkraščiai epizodiškai patvarkomi. Žvirkelis neasfaltuojamas, labai retai grederiuojamas. Na ir dabar prie kapinių leido statyti namus. Juk visi supranta, kad ten bus poilsinės, kažin kaip su tais baliais prie kapinių??? Seniūnei tylėt reikia, šitiek metų š... mala, nesugeba atliekų konteinerių pastatyti. Pikta! Kapines patys gyventojai tvarko !!! Patys pirmieji naujakuriai jau pardavinėja savo namuką. Pagyveno metus. Galbūt nebemato tų vertybių dėl kurių norėjo čia gyventi. Atsiprašau už rašybos klaidas.
Nu nežinau..., 2021-08-17 11:41
Su statybom viskas gerai. Isples sulaiku infrastruktūra pagerins bendrus rodiklius. Darbo vietų daugiau viskas tvarkoje. Tik tas klausimas kaip veliau bus laikomasi išstatyti su priėjimą prie vandens telkiniu. Visi zinom kaip būna. Tvirtas tvirtas ir dasitveria. Ne visi zino istatymus ir bijo paskui eiti iki vandens. Asmeniškai turiu sklypu kuriuos galvoju naudoti panašiems projektams todėl straipsnis kaip ir aktualus. Tikiu vietiniu girdėjau,kad nei valė jie ten ta sulini nei ka. Jis ten visada svarus buvo. Beto žemės sklypas buvo pardavinėjamas prieš gerus metus ten, sako jog tėvai atsikėlė ji ten tai vėl klausimas. Neskaiciuojant svetimu pinigu samata 3,5mlj o parduoda po 190000euru vietneta tai matematika sako jog projektas i minusa. 14 gyvenamuoju vienetu su išvažiavimas ir visa kita. Kažkas ne taip. Na bet gal skaičius sakydamas suklydo.
Suinteresuotas, 2021-07-29 13:25
Atvykstu pakaituot i Svencele, sirdis dziaugiasi, kaip padikete ir keiciasi vaizdas…, vietoj sunykusiu apleistu fermu modernus vaizdas, pragilinta iplauka, be kurios dumblas skagintu zuvu dusima karstomis vasaromis, smagu issinuomuoti su seima namuka savaitei. Nebereikia jokiu kitu siltu krastu. Ir pinigelius paliekame vietos verslui, kavinutems, o neisleidziame pvz Turkijoj…. Esu sovietu laiku bambeklis, bet dziaugiuosi matydamas, kad vaikams ir anukams atsiranda galimybe ir Lietuvoj jaustis ne blogisu nei Olandijoj, Skandinavijoj, kur gyventojai graziai vysto miderias gyvenvietes prie vandens…saunuoliai, o nepatrnkintu modernia harmonija zmogaus ir gamtos bus visada
Nutriosusi ferma, 2021-07-29 11:47

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.