Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Jeigu sekt "gamtos myletoju" logika,tai reikia uzaugint kiaules,vistas...ir leist tiems gyvunams mirt nuo senatves.Miskai ,kaip iir kievienas gyvunas turi uzugt iki brandos,o jau tada galima juos panaudot su nauda juos atsodinant,ka ir daro misku savininkai .
Robertas, 2021-04-25 14:39
Palikit Simoną ramybėje. Geras žmogus.
MIKIS, 2021-04-25 08:59
Ar tikrai Simonas kerta parkuose, draustiniuose ir viską plynai? Gal laikas atverti akis tikrovei ? Jei sprendimus priima savivaldybių institucijose sėdintys specialistai, gal laikas susidomėti kas jie tokie ir kada atsirado? Laikykitės Simonai. Jūs būsite puolamas. Galingas suinteresuoto verslo finansinis mechanizmas Jums neatleis nei už giliavandenio uosto plėtojimo stabdymą, nei kitų projektų peržiūrėjimo iniciatyvą.
DRUTAS, 2021-04-24 21:41
Tikras miškų naikinimas yra mūsų nežabotas noras egzotiškų vaisių ir pigaus palmių aliejaus naudojimas. Ar mums ssvo rapsų neužtenka? Geriau protestuokit prieš palmių plantscijas kurioms auginti iškertama milijonai ha miškų ir veisiamos plantacijos, kad Jūs galėtumėt paskanaut "pigesnių " saldumynų. Tai yra miškų naikinimas...
Tomas, 2021-04-24 20:19
Dauguma tokių ne visai suprantamų sprendimų parkuose ir gatvėse priimta būtent instituciniu lygmeniu, kur požiūris formalus. Miškai suskirstyti į grupes pagal apsaugos lygį. Tačiau taip pat ne visai prasmingai. Pilna sunkiai privažiuojamų paupių ir paežerių su ūkinių miškų statusu, o gerai privažiuojamų našių medynų priskirta apsauginiams miškams... Kodėl jums nekliūva žemės ūkis, kuris kasmet aria purškia, drasko, alina dirvožemį, šienaudami pievas sužaloja tūkstsnčius gyvūnų jauniklių ir taip toliau. Jums kliūva tik vaizdas pro naujų sodybų priemiesčiuose langus, o "ekologija" tik pretekstas... Miškų ūkis yra ko gero ekologiškiausia ūkio šaka.
Tomas, 2021-04-24 20:12

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.