Gabrielius Landsbergis

Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Vašingtone

(7)

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu išvyksta į Vašingtoną, kur susitiks su JAV Valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu, Senato nariais, su verslo ir analitinių centrų bendruomenėmis.

Kaip praneša Užsienio reikalų ministerija, susitikime su JAV Valstybės sekretoriumi ministras G. Landsbergis aptars aktualius Lietuvos ir JAV bendradarbiavimo klausimus, galimybes sustiprinti ekonominius ryšius, taip pat - tarptautinio saugumo politikos iššūkius, tvirto transatlantinio ryšio svarbą, JAV indėlį į regiono saugumą, paramą demokratiniams procesams regione bei pasaulyje, santykius su Kinija.

Vizito metu numatyti susitikimai su JAV Senato Užsienio reikalų komiteto pirmininku Robertu Menendezu, kitais senatoriais, Baltųjų rūmų pareigūnais, analitinio centro „Atlantic Council" bendruomene.

Ministras dalyvaus analitinių centrų „The German Marshall Fund" ir CEPA („The Center for European Policy Analysis") renginiuose, susitiks su Lietuvoje investuojančių JAV verslo kompanijų, taip pat su vietos lietuvių bendruomenės atstovais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder