Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Pas tamsta prasidėjo pirmieji mutacijos požymiai. Kas bus toliau baisu!
Jonui , 2021-10-26 18:55
Nusikalbate Jonai.
Svečias, 2021-10-26 14:11
O kadda pas mus kitaip buvo.Tik komentuoti nelabai galima, paminėtieji pasijus morališkai nukentėję.Žinote, dabar visi,kas tik kokią valdžiukę gauna,iškart pasidaro jautrūs.Priešingai nei Vakarų pasaulyje.
×, 2021-10-26 13:28
Pletkynas.
AK, 2021-10-26 12:17
Nevykėliai yra Lietuvos piliečiai ,kurie klausydami rusiškų programų bijo skiepų , bet nebijo mirti. Rusijoje , pagal statistiką mirčių padidėjimas artėja prie milijono, nors skelbiami tris kartus mažesni skaičiai. Latvija , kurioje nemaža dalis yra rusakalbių , ir suprantama klauso ir vykdo Kremliaus valią , drąsiai žengia būriais į krematoriumą. O Dulkys gal per daug demokratiškas, o gal medikai sabotuoja , ministrą nemediką , bijodami kad ,kaip vadybininkas anksčiau ar vėliau turės peržiūrėti susidariusius korupcinius santykius tarp privačios medicinos , ir valstybinės .Daktarėliai be sąžinės graužimo pinigus melžia iš piliečių, privačiose medicinos įstaigose , dirbdami ir valstybinėse , kur sabotuoja medicininę veiklą , atsiūsdami pacientus pas savo kolegas į privatų sektorių, ir būtent ten kur nėra sudarytos sutartys su ligonių kasomis , kad galima būtų nuplėšti pinigų kiek fantazija leidžia. O kad sveikatos ministras turi būti ne iš medikų tarpo ir vadybininkas-arkliui aišku, tik ne prezidentienei.
Jonas Lietuvis , 2021-10-26 11:58
Nepritariu nei vienam taip manančiam. Jei nevykėlis nesusitvarko, tai nereikia jo gelbėti, nes jis visose vietose tik kenks mūsų Lietuvai ir juokins Europą. Tegul susiranda darbą pats
ne, 2021-10-26 10:18

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.