Domantas Sabonis vedė savo mylimąją: šventę iškėlė prabangioje pilyje (1)

Krepšininkas Domantas Sabonis vedė savo mylimąją amerikietę Shashana Rosen. Pora vestuves iškėlė prabagioje pilyje, o nuotakos suknelę atėmė amą.

Vestuves jaunavedžiai iškėlė Prancūzijoje, pro pilies menę atsivėrė nuostabus kraštovaizdis. Vestuvės alsavo prabanga, stalus puošė didžiulės gėlių kompozicijos.

Tiesa, prieš vestuves moteris iškėlė puotą ir atšventė mergvakarį. Šventės akimirkomis pasidalino socialiniame tinkle.

Fotografijose matyti, kad pačioje puotoje dalyvavo ir jos sužadėtinis – Domantas Sabonis.

Ši šventė vyko gamtoje, kurioje puikavosi ir didelis stalas su įvairiausiais vaisiais, saldumynais bei kitais maistais.

Tiesa, čia daugybės dėmesio sulaukė būtent šventės kaltininkė – būsima nuotaka. Ji pasipuošė trumpa bei vasariška suknele.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie poros sužadėtuves. Instagrame krepšininkas rašė: „Esu laimingiausias vyras pasaulyje“.

 

Tiesa, apie vestuves juokais D. Sabonis yra užsiminęs ir anksčiau.

O pati Shasana Rosen instagramo paskyroje prasitarė, kad Domantas jai pasipiršo po dviejų savaičių pažinties.

Tiesa, tąkart jis merginai ant piršto užmovė ne sužadėtuvių žiedą, o plaukų gumelę.

Mergina instagramo paskyroje pasidalijo istorija, kad kai susipažino su Domantu, šis po dviejų savaičių draugystės jai pasipiršo su gumele. Dabar krepšininkas atsiuntė mylimajai gėlių, kurios buvo surištos ta pačia gumele.

Amerikiečių socialinių tinklų žvaigždė, nemažai bendraujantis ir su NBA žvaigždėmis, Austinas Millsas šių metų pradžioje asmeninėje savo „YouTube“ platformos paskyroje patalpino nuotaikingą vaizdo įrašą apie lietuvių krepšinio žvaigždę D. Sabonį.

Vaizdo įraše matomas Domantas ne tik spinduliuoja puikia nuotaika ir rodo, kaip atrodo jo kasdienybė bei namai, bet ir pristato savo merginą Shashaną bei juokauja apie vestuves.

A. Millsas vaizdo įraše aprodo, kur vyksta Domanto treniruotės, o čia, kartu su juo, matoma ir jo mylimoji. Domantas pats merginą apkabina sakydamas, kad ją labai myli, o ši besijuokdama žiūri į socialinių tinklų žvaigždę bei tikina jį, kad jis būtinai savo vaizdo įraše turi patalpinti ir šią akimirką.

Čia netrūko ir pokštų apie vestuves. Taip pat pasirodo, kad A. Millso mergina – geriausia D. Sabonio merginos draugė.

Gal užteks apie Sabonį.kjekvieną dieną tas pats per tą patį.kažkoks sportininkas,gyvena amerikoje.net lietuvoje nesirodo.
Edis, 2021-08-21 06:00
Sidebar placeholder