Į šeimų sporto šventę klaipėdiečiai rinktis neskubėjo

(1)

Ne visi uostamiesčio gyventojai sekmadienį gulėjo paplūdimiuose. Nepaisant karšto oro per pietus stadione Naikupės gatvėje vangiai, bet prasidėjo šeimų sporto šventė, kurioje, galima sakyti, karaliavo vaikai, kartu atsivedę  tėvelius. 12 val.  dar tebuvo vienas kitas dalyvis, bet pamažu jų pradėjo daugėti.

Mažųjų šventės dalyvių laukė ir batutas, ir burbulų fiesta, ir kitokios linksmybės. Tėvai ieškojo pavėsiuko, o vaikai tuojau ėmėsi veiklos.

Miesto bendruomenei skirtą nemokamą renginį organizavo MB “Mobili auklė“. Jį iš dalies finansavo Sporto rėmimo fondas.

„Mobilios auklės“ vadovė Elena Gulijeva prisiminė, kad Klaipėdoje šeimų sporto šventė buvo organizuota prieš dvejus metus, prieš prasidedant karantinams.

Tada buvo rugpjūtis ir irgi pasitaikė karšta diena, tad žmonės iš pradžių irgi rinkosi gana vangiai, o paskui paaiškėjo, kad jų į tą stadioną buvo atėję 500.

Pasak Elenos, kiekvienas renginių organizatorius nerimauja, ar jo renginiu publika susidomės, ar ne.

„Šiandien norėjome startuoti 12 val., bet teko šiek atidėti startą, nes, matyt, dabar pats karšis, be to, buvo šventinis savaitgalis.

Skambina mamytės, sako, kad vaikai dar miega. Manau, kad tie, kurie nepabijos karščio, pasirodys šventėje.

Tai neįpareigojantis renginys. Tiesiog kviečiame pabūti kartu vienus su kitais, smagiai praleisti laisvalaikį, kad tik kojos nepakištų karštis ir šventinis savaitgalis“, - VE.lt sakė E. Gulijeva.

Kad ir vangokai, bet žmonės rinkosi į stadioną. Ko gero, viliojo grojanti muzika.

Jų laukė trys treneriai, vesiantys parodomąsias treniruotes, kai visi šoka ir sportuoja kartu. Dvi treniruotės buvo skirtos specialiai vaikams.

Kalbinome šeimą, atėjusią su dviem mažomis mergaitėmis. Jie sakė atvykę ne dalyvauti, o pažiūrėti.

„Mus domina tokie renginiai, kur galima pabūti su vaikais. Jų reikia, kad vaikučiai galėtų pažaisti, pabendrauti su kitais vaikais. Ilgai gal nebūsime, kad neperkaistume. Kai mergaitės paaugs, tada aktyviau dalyvausime“, - sakė tėvelis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder