Klaipėdoje iš penkto aukšto, manoma, išmestas šuo: jo gyvybė kabo ant plauko (8)

Audringą pirmadienio rytą policijos pareigūnai skubėjo į iškvietimą – Klaipėdos centre neaiškiomis aplinkybėmis iš penkto aukšto iškrito šuo. Sužeistą gyvūną ant gatvės išvydę kaimynai nedelsiant iškvietė pagalbą.

Kaip spėja gyvūnų prieglaudos atstovai, suaugęs laikos mišrūnas, pro langą, galimai buvo išmestas. Šiuo metu gyvūnas gydomas veterinarijos klinikoje. Ar pavyks išgelbėti keturkojo gyvybę, paaiškės atlikus tyrimus.

Įvykio aplinkybes toliau aiškinasi policija. Už žiaurų elgesį su gyvūnu ar gyvūno kankinimą gresia bauda iki 2 tūkstančių eurų bei gyvūno konfiskavimas.

„Išgirdau trenksmą didelį, po trenksmo – labai didelį kaukimą. Atsidariau langą, žiūriu, šuniukas kaimyno šliaužia. Tada iškart į apačią išbėgau ir viskas. Gal nelaimė įvyko, gal pats atsidarė tas langas, gal dar kažkas, gal stumtelėjo“, – „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistams sakė įvykio liudininkė.

„Nuvažiavau ir paėmiau šunelį, priėmė mus veterinarinė klinika, bet kokia dabar padėtis – nežinau, reikia laukti tyrimų. Tiksliai mačiau, kad viena kojytė lūžusi, o ten kokie gali būti vidiniai sužalojimai ar kraujavimas, dar kol kas nežinau. Žmonės kalbėjo, kad gyvūnas buvo išmestas. Didelis, panašus į laikos mišrūną šunelis“, – apie gyvūno būklę pasakojo gyvūnų prieglaudos „Būk mano draugas“ direktorė Galina Kučinskienė.

Sidebar placeholder