Šildymo sezono pradži

Klaipėdoje kol kas šildymo sezono pradėti neplanuojama

Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybės planuoja artimiausiu metu pradėti šildymą ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigose. Klaipėdoje kol kas šildymo sezono pradėti neplanuojama.

Klaipėdoje kol kas šildymo sezono pradėti neplanuojama, BNS sakė savivaldybės atstovė Aušra Lukauskienė. Dėl to gali būti sprendžiama savaitės viduryje, įvertinus tolesnes orų prognozes.

Kaip pranešė sostinės savivaldybė, nuo pirmadienio šildymo sezonas pradedamas ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose. Galutinį sprendimą, ar įjungti šildymą patalpose, pagal poreikį priims įstaigų vadovai.

„Centrinio šildymo visiems Vilniaus gyventojams ir įstaigoms neskubame įjungti dėl kelių priežasčių. Pirmiausia dėl to, kad didžioji dalis sostinės namų dar nėra tam pasiruošę. Šilumos punktų ir vidaus sistemų parengimo ir remonto darbus administratoriai yra atlikę tik 41 proc. visų Vilniaus šilumos tinklų aptarnaujamų pastatų. Kita vertus, savaitės pabaigoje numatomas atšilimas, todėl taip anksti pradėti šildyti patalpas ne visai racionalu. Primenu, kad nenorintys laukti gyventojai gali savarankiškai nuspręsti anksčiau pradėti šildymo sezoną“, – pranešime cituojamas Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Kada Kaune bus pradėtas šildymo sezonas gyventojams, kol kas taip pat nėra nuspręsta.

„Dėl šildymo daugiabučiuose bus sprendžiama šiomis dienomis. Kol kas stebime orų prognozes“, – teigė Kauno savivaldybės Būsto modernizavimo, administravimo ir energetikos skyriaus vedėjas Raimundas Endrikis.

Gyventojai pradėti šildytis gali priimti bendru sutarimu, nelaukdami šildymo sezono pradžios.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder