Klaipėdoje kruizinis sezonas įsibėgėja: šiandien lankosi „Europa“, penktadienį viešės 44 šalių turistai

(2)

Klaipėdoje kruizinių laivų sezonas įgauna pagreitį: pastaruoju metu klaipėdiečiai ir miesto svečiai vis dažniau Kruizinių laivų terminale grožisi ir fotografuojasi prie įspūdingų kruizinių laivų.

Ketvirtadienį nuo ryto mūsų mieste vieši iki 20 val. svečiuosis vokiečių turistų laivas „Europa“, o penktadienį nuo 7 val. ryto į mūsų uostą pirmą kartą įpauks ir iki 16 val. klaipėdiečių akis džiugins kruizinis laivas „Norwegian Dawn“. 

„Penktadienį atplauks beveik 1300 turistų iš 44 skirtingų šalių. Daugiausiai iš jų – amerikiečiai. Įdomu tai, kad kruizinis laivas „Norwegian Dawn“ svečiuosis pirmą kartą. Smalsu jį pamatyti. O Europa mūsų mieste vieši jau kokį trečią kartą. Čia yra atplaukę 300 vokiečių“, - situaciją VE.lt nušvietė Klaipėdos turismo informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

Anot jos, dalis vokiečių turistų išvyko į ekskursijas po Neringą, kiti pasirinko pasiplaukiojimą Nidoje kurėnu, treti – jachta, dar dalis liko Klaipėdoje, vieši Palangoje, būrelis išvyko į dviračių žygį Smiltynėje.

R. Savickienės teigimu, penktadienį dalis „Norwegian Dawn“ laivo turistų planuoja vykti į Plateliuose esančią Plokštinės raketų bazę, dalis – į Juodkrantės raganų kalną, kiti nori pamatyti Klaipėdoje eančias gintaro dirbtuves, plaukti baidarėmis po Minijos upę arba keliauti į Palangą.

„Deja, kol kas į Lietuvos uostamiestį atplaukiantys kruiziniai laivai nebūna visiškai užpildyti turistų. Dėl to yra kelios priežastys: vieni dar nenori keliauti po skirtingas užsienio šalis, saugodamiesi COVID-19, kiti – dėl karo grėsmės, kadangi šalia – Rusijos siena.

Taip pat ir kruiziniuose laivuose yra didesni socialiniai ribojimai dėl COVID-19 grėsmių, tad dauguma jų visiškai užpildyti ir negali būti“, - sakė R. Savickienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder