Klaipėdos meras originaliai pasveikino Ukrainos prezidentą (10)

Trečiadienį Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, lydimas LR prezidento Gitano Nausėdos, trumpai apsilankė ir Klaipėdoje. Garbų svečią Lietuvos uostamiestyje kūrybiškai pasveikino miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Klaipėdos meras savo „Facebook“ paskyroje apie bendravimą su V. Zelenskiu rašė: „Net ir trumpo, bet labai nuoširdaus pabendravimo užteko pajausti, kad tai labai kūrybinga, laisva ir atvira bendravimui asmenybė.

Tad šis malonus ir betarpiškas bendravimas vyko laisvu, kūrybišku, atviru ir švelniai džiazuojančiu stiliumi. Ir bendrai sutarėme - kad tai tikrai ne paskutinis mūsų susitikimas Klaipėdoje, o gal ir Ukrainoje.“

„Sluga naroda“

Tačiau meras V. Grubliauskas socialinėje erdvėje kukliai nutylėjo, kad yra tikras V. Zelenskio karjeros ir įvaizdžio žinovas.

Meras atvažiavo pasitikti Volodymyrą Zelenskį važiuodamas dviračiu kaip V. Zelenskio personažas iš ukrainiečių serialo „Sluga naroda“ („Tautos tarnas“), kur dar būsimasis Ukrainos prezidentas atliko pagrindinį vaidmenį ir pats jį prodiusavo.

Svarbu ir tai, kad jau tapęs Ukrainos prezidentu V. Zelenskis neužmiršo šio įvaizdžio detalės ir progai pasitaikius tai demonstruoja.

O V. Grubliauskas susitikimui pasiruošė net pritaikydamas tokio paties modelio dviratį, kuriam pirmenybę teikia V. Zelenskis. Dviračio spalvų gama tik paryškino puikų orą, kuriuo Klaipėda pasitiko Ukrainos prezidentą.

Tačiau didžiausias siurprizas V. Zelenskiui buvo, kai meras trimitu atliko serialo „Sluga naroda“ pagrindinę dainą.

Tai labai nustebino ir patį V. Zelenskį, ir lydinčius asmenis.

„Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška nepagailėjęs komplimentų, „Facebook“ parašė: „Mere, improvizacija sugrojant „Sluga naroda„ buvo “the best".

Zelenskio miegstamiausisas instrumentas fortepijonas. Reikejo atsivezti, jis sugruotu, jis moka ir net be ranku, visi Ukraina mate.
fortepijonas, 2021-07-17 13:34
Klounas atvyko,kur galima pirkti biletu? O gal su savo peniso ant pianino pagros?
?, 2021-07-13 11:05
Bravo miesto valdžiai. Originali idėja.
Bravo, 2021-07-13 10:30
Sidebar placeholder