Klaipėdos šviesoforai - kvailiams

(14)

Klaipėdoje dar neišnyko vairuotojai, kurie prisimena laikus, kai važiuojant miesto gatvėmis jau nuo 22 val. ir visą naktį dauguma miesto šviesoforų mirksėdavo geltona šviesa. Vėliau kažkas atsitiko ir šviesoforai vienas po kito darbiniu režimu pradėjo veikti visą parą.

Naktimis tuščiomis miesto gatvėmis važinėjantys vairuotojai niekaip negalėjo suprasti, kodėl turi rymoti ir deginti brangų kurą prie kiekvienos Klaipėdos sankryžos laukdami žalio signalo.

Tačiau miestą pradėjus vairuoti naujam merui Arvydui Vaitkui ir jo komandai, priežastis pagaliau paaiškėjo. Pasirodo, policija mano, kad uostamiesčio vairuotojai yra per kvaili, kad suprastų, ką reiškia mirksintis geltonas šviesoforo signalas, todėl, kad apsaugotų neišmanėlius, ir įjungė visus šviesoforus.

Pasiekė žinia, kad A. Vaitkus nemano, jog Klaipėdos vairuotojai yra kvaili, todėl sieks, kad naktimis šviesoforai dirbtų mirksinčiu režimu. „Bulvaro“ agentas pritaria mero pozicijai, tik šiek tiek abejoja dėl BMW vairuotojų.

Lūkesčiai gali išsipildyti, nes aktyvus mirksinčių šviesoforų šalininkas buvęs Klaipėdos kelių policijos vadas Mindaugas Džermeika gavo paaukštinimą ir išvažiavo į Vilnių. Moralas: nauja šluota geriau šluoja.

 

 

 

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder