Knygos „Krepšinis Klaipėdoje“ pristatyme - LKF vadovai

Vasario 23 dieną, ketvirtadienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks leidinio „Krepšinis Klaipėdoje“ pristatymas.

Tai pirmasis mūsų miesto leidinys apie krepšinį, aprėpiantis tokį ilgą laikotarpį ir išties šlovingą šios sporto šakos mūsų miesto istoriją.

Susirinkusiesiems plačiau šią knygą pristatys kūrybinė grupė: knygos sudarytojas Algirdas Plungė ir jo konsultantai - buvęs garsus Klaipėdos krepšininkas, Lietuvos krepšinio federacijos vadovas Valentinas Greičiūnas, Klaipėdos sportininkų namų sporto istorikas Algirdas Vaicekauskas bei sporto žurnalistas Paulius Matulevičius.

Taip pat atvyks ir Lietuvos krepšinio federacijos vadovai - prezidentas Vydas Gedvilas, viceprezidentas Rimantas Cibauskas ir generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Knyga „Krepšinis Klaipėdoje“ - ne tik labai vertinga istorinė medžiaga, bet kartu bent nedidelė padėka krepšinio žmonėms su didžiuliu pasiaukojimu ir entuziazmu kuriantiems ir garsinantiems Klaipėdos ir Lietuvos krepšinį.

Knygą išleido Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos sportininkų namai-muziejus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder