„Nebijau nakties“ vaizdo klipe – gražiausios Manto Jankavičiaus jubiliejinio turo akimirkos

Besiruošdamas paskutiniam iš trijų šventinių, 25-erius metus scenoje žyminčių koncertų, aktorius ir dainininkas Mantas Jankavičius klausytojams pristato gyvai atliktos dainos „Nebijau nakties“ vaizdo klipą, sukurtą iš jaukiausių ir atviriausių turo akimirkų. 

Dainininkas kviečia susitikti vasario 14 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur nuskambės finalinis jo muzikos, video ir teatro šou „12 violončelių”.

„Per pirmus du šio man labai svarbaus retrospektyvinio turo koncertus įrašėme daug gražios medžiagos, kurioje matyti, koks išties artimas yra mūsų su klausytojais santykis, – pasakoja Mantas.

– Žiūrint šiuos vaizdus, matant rankų jūrą ir girdint, kaip žmonės dainuoja kartu, per kūną nubėga malonūs šiurpai – juk būtent atgalinis ryšys ir yra tas rodiklis, kad žmonės mano muziką priima ir jaučia.“

Dainininkas sako, jog koncertų įrašuose, kai jo neakina scenos šviesos, žmonių emocijos matosi geriausiai, tad būtent tokią medžiagą norėjosi panaudoti vaizdo klipui dainos, kurioje jis ir kalba apie savo tikrą santykį su aplinkiniais.

„Noriu, kad ir toliau mano santykis su klausytoju būtų kuo tikresnis, ir iš publikos reakcijų jaučiu, kad tai man pavyksta.

Todėl ir dainos „Nebijau nakties“ išleidimas yra pačiu laiku, prieš pats finalinį jubiliejinio turo akordą, o jos vaizdo klipas yra toks, kokio šiandien norėjosi labiausiai – apie mus ir apie mūsų ypatingą ryšį“, – atvirauja 25-erius metus scenoje minintis atlikėjas.

Mantas pasakoja, kad šis turas ilgai liks atmintyje ne tik dėl to, kad jis jubiliejinis, bet ir todėl, kad pamažu dainininkas suka savo kūrybą lyriškesnio, atviresnio, tikresnio savęs link.

„Tad ir būsimi koncertai, o kartu ir jų muzikinė programa bei režisūriniai sprendimai vis labiau atskleis šią mano kiek mažiau pažįstamą pusę.

Bet viskam savo laikas, o kol kas – vasario 14 dieną kviečiu į Kauną, atšvęsti mano sukakties kulminaciją, ir jeigu dar nesate buvę mano koncertuose – jų nuotaiką galite pajausti būtent iš dainos „Nebijau nakties“ vaizdo klipo.“

Dvylika atvirų istorijų, dvylika svarbiausių Manto gyvenimo epizodų finaliniame koncerte atsiskleis muzikos, video ir teatro motyvais, kuriuos apjungs įspūdinga scenografija, šviesų šou ir 12-os violončelių garsai.

Prie šių koncertų įgyvendinimo dirba stipriausi Lietuvos menininkai: novatoriškasis šviesų ir scenografijos dailininkas Paulius Varonenka, kompozitorius, vienas geriausių aranžuočių meistrų Jievaras Jasinskis. Specialiai šiems koncertams režisierė Indrė Juškutė sukūrė vaizdo turinį, kuris gyvo garso koncertus puošia kino elementais. Koncertuose skamba ir unikalios sudėties orkestras – 12 violončelių bei iš profesionalių muzikantų susidedanti gyvo garso grupė.

Mantas Jankavičius - Nebijau nakties

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder