3 veiksmingiausi afrodiziakai, dėl kurių vyras jus įsimylės

Apie maisto produktus afrodiziakus ir jų gebėjimą padidinti vyrų ir moterų lytinį potraukį žmonės kalba jau šimtus metų, - skelbia
yourtango.com.

Tačiau nedaugelis išaiškino moksliškai pagrįstas priežastis, kodėl natūralūs afrodiziakai yra labai svarbus klestinčių ir aistringų ilgalaikių santykių priedas, taip pat nepaaiškino, kodėl tam tikrų maisto produktų ir gėrimų vartojimo tvarka yra pagrindinis veiksnys, lemiantis, ar gausite iš jų naudos, ar ne.

Pirmiausia įsitikinkime, kad suprantate pagrindinius dalykus.

Afrodiziakas - tai priemonė, stiprinanti lytinį potraukį ir didinanti elgseną, dėl kurios seksas tampa malonus. Iš esmės šios medžiagos didina jūsų libido, padėdamos jums pasiekti tinkamą nuotaiką, kad jaustumėtės ir elgtumėtės seksualiai.

Jūsų lytinis potraukis, dar vadinamas lytiniu potraukiu, apibrėžiamas kaip "bendras asmens lytinis potraukis arba noras užsiimti seksualine veikla".

Kad visiškai suprastumėte afrodiziakų poveikį, pirmiausia svarbu turėti pagrindinį supratimą apie chemines medžiagas, hormonus ir neuromediatorius, kurie veikia, kai iš pradžių įsimylite, nes tai yra tie patys veiksniai, kuriuos tikimasi sukelti valgant ar geriant afrodiziaką.

Pradinis potraukis, kurį jaučiate santykių pradžioje, smegenyse stimuliuoja euforijos jausmą, tam tikrais atžvilgiais panašų į kokaino "apsvaigimo" jausmą.

Būtent tai sukuria ir sustiprina santykių pradinį meilės prisiminimų pagrindą.

Šie "meilės narkotikai" sustiprina visus penkis pojūčius, padeda susitelkti į meilę, suteikia daugiau energijos ir ištvermės, įspaudžia į atmintį prisiminimus ir leidžia gerai jaustis.

Tačiau, tiesą sakant, jūsų kūnas nėra skirtas nuolatiniam šių cheminių medžiagų išsiskyrimui ilgą laiką.

Padidėjęs adrenalino, endorfinų ir noradrenalino kiekis ilgainiui apkrautų jūsų kūną ir smegenis. Be to, sunku tinkamai funkcionuoti kitose aplinkose, kai meilė visiškai užvaldo jūsų protą.

Kai po kelių mėnesių ar kelerių metų įsitvirtinate santykiuose, jūsų cheminė sistema yra sukurta taip, kad vietoj to pradinio pakilimo pradėtų gaminti daugiau jus siejančių cheminių medžiagų ir hormonų.

Šis pokytis pasireiškia serotonino, oksitocino ir vazopresino kiekio padidėjimu ir testosterono sumažėjimu, o visų šių medžiagų paskirtis - ilgam išlaikyti jus ir jūsų meilę kartu.

Tyrimai rodo, kad poros, kurios reguliariai kartu užsiima naujais dalykais, turi geresnius ir labiau tenkinančius santykius.

Šie nauji ir jaudinantys potyriai iš naujo stimuliuoja to cheminio kokteilio, kurį gurkšnojote per pirmuosius įsimylėjimo etapus, gamybą, dar kartą sustiprindami ypatingas akimirkas ir sustiprindami jūsų intymų ryšį.

Laikui bėgant šis papildomas postūmis tampa vis svarbesnis, ir tai neįvyks automatiškai. Šias atgimstančio susijaudinimo akimirkas reikia sąmoningai puoselėti.

Norėdami visapusiškai išnaudoti afrodiziakų maisto produktų teikiamą naudą, pirmiausia turite įjungti savo smegenis.

Įdarbinę visus penkis pojūčius ir atkreipę dėmesį į savo emocinę būseną, pasitelkę foninę muziką ir gundančią atmosferą, pradėsite gaminti endorfinus, kurie savo ruožtu skatina didesnę dopamino gamybą.

Šios dvi neurocheminės medžiagos veikia kartu, užtikrindamos, kad patirtis sukels galingą, nuolatinį malonių jausmų srautą.

Po to į šį mišinį įtraukiamas noradrenalinas, kuris gerina atmintį, gerina mokymąsi ir didina gebėjimą susikaupti.

Jis taip pat teigiamai veikia susijaudinimą, atlygio sistemą, nuotaiką ir kraujospūdį.

Noradrenalino kiekio padidėjimas taip pat gali padėti laikinai pamiršti rūpesčius ir išsiblaškymą, kad galėtumėte patirti daugiau pasitenkinimo seksualine patirtimi su partneriu.

Dopaminą ir norepinefriną organizme sintetina aminorūgštys tirozinas ir fenilalaninas.

Daug baltymų turintis maistas, pavyzdžiui, raudona mėsa, paukštiena, jūros gėrybės ir kietieji sūriai, didina tirozino kiekį, kuris padeda metabolizuoti noradrenaliną.

Fenilalanino žmonės negamina savo viduje, todėl jo reikia gauti su maistu.

Geri šaltiniai yra pieno produktai, avokadai, riešutai, sėklos, ankštinės daržovės, lapinės daržovės, neskaldyti grūdai, paukštiena, žuvis, kai kurios jūros gėrybės ir kai kurie dietiniai gėrimai.

Vienintelis neuromediatorius, kurio kiekį reikia sumažinti, kad afrodiziakai turėtų visapusišką poveikį, yra serotoninas, nes mažesnis serotonino kiekis leidžia jums pernelyg susikoncentruoti į meilę.

Pagrindinis afrodiziakų maisto produktais sukurto valgio tikslas - palaikyti itin žemą serotonino lygį.

Tai reiškia, kad triptofanas - aminorūgštis turi likti nuošalyje.

Jei triptofanas pateks į jūsų organizmą anksčiau nei tirozinas, jūsų nuotaika ir vidinė chemija bus atsipalaidavusi ir rami, o ne susijaudinusi ir kupina padidėjusios energijos.

Tai reiškia, kad prieš valgydami baltymus atidėkite duoną.

Štai 3 afrodiziakų kategorijos vyrams ir moterims, norintiems greitai padidinti lytinį potraukį:

1. Tie, kurie įtraukia visus penkis pojūčius

Pirmajai kategorijai priklauso tie afrodiziakai, kurie sukelia visišką pojūčių įsitraukimą, apgaubia jus ir jūsų meilę dar prieš pirmųjų skonio pojūčių patekimą į burną.

Tai, kaip ruošiatės ir iš pradžių įsitraukiate į pasimatymą su savo meile - muzikos, kurios klausotės rengdamiesi, mintys apie tai, ką jūsų partneris norėtų matyti jus apsirengusius, kai renkatės aprangą, kaip sukuriate aplinką, kad sukeltumėte romantiškus jausmus, su šviežiomis gėlėmis, žvakėmis ir mėgstamų dainų grojaraščiu.

Šie dalykai paskatina endorfinus paruošti dirvą nakties malonumams.

Kaip sako daktarė Ruth Westheimer: "Kalbant apie seksą, svarbiausi šeši coliai yra tarp ausų."

Taigi pirmasis žingsnis aistros nakties link prasideda nuo psichologinio pasiruošimo gauti visą afrodiziakinio maisto naudą sukuriant romantišką aplinką.

2. Medžiagos, maisto produktai ir gėrimai, kurie iš karto suteikia jums poveikį

Antroji kategorija yra tai, ką dauguma žmonių laiko afrodiziakais - medžiagos, kurios iš karto padidina susijaudinimą, kai tik patenka į jūsų organizmą.

Tai alkoholis, kapsulės (aštrus maistas), maisto produktai ir prieskoniai su tam tikrais kvapais, kurie, individo nuomone, jaudina, imbieras, ginkmedis (ginkgo Biloba) ir maisto produktai ar papildai, kurie suteikia jums super dozę vitamino E, pavyzdžiui, špinatai, avokadai, riešutai, saulėgrąžų sėklos ir moliūgai.

3. Maistinės medžiagos, kurių turėtų būti jūsų racione reguliariai

Trečiajai kategorijai priskiriamos maistinės medžiagos, kurių visada turėtumėte turėti savo organizme, kad pasiektumėte maksimalią būseną, pavyzdžiui, cinkas, vitaminas C, geležis, jodas ir vitaminas E.

Tiesa, kad tai, kas naudinga jūsų širdžiai, tinka ir jūsų seksualiniam gyvenimui.

Visavertė, subalansuota mityba, pilna šių maistinių medžiagų, padeda išlaikyti mažą stresą, įjungtus pojūčius, susitelkimą į meilę, stiprią kraujotaką ir aukštą energijos bei ištvermės lygį.

Atminkite, kad svarbu, kokia tvarka vartojate afrodiziakus.

Jei geriate alkoholį, kokteilis, kuris pirmas pateks į jūsų lūpas, iš karto suteiks jums dopamino, kuris veikia kartu su endorfinais, kad įtvirtintų prasmę ir malonumą, kurį gaunate iš savo stebuklingo vakaro.

Moterys taip pat gaus papildomą testosterono dozę, kuri paskatins jūsų seksualinį potraukį.

Pirmasis jūsų maisto kąsnis visada turėtų būti baltyminis. Tai skatina energiją, ištvermę, susikaupimą ir stiprią kraujo bei deguonies cirkuliaciją visame kūne.

Daug baltymų ir mažai angliavandenių turintis maistas didina dopamino kiekį.

Ir svarbiausia, prieš baltymus nevalgykite angliavandenių ar per daug cukraus, todėl pabandykite angliavandenius ir cukrų palikti desertui.

Dabar esate pasiruošę įsibėgėti ir jaustis seksualūs visą naktį.

Organizatorių nuotr.

Straipsnio autorė Joy Nordenstrom yra santykių trenerė, padedanti vyrams ir moterims ugdyti sveikus santykių įgūdžius, kurie skatina ilgalaikę meilę.
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder