3 Zodiako ženklai, kuriems net penktadienį, 13-ąją, horoskopai bus kuo puikiausi

Prieš didelius pokyčius gali kilti chaosas, tačiau trims Zodiako ženklams, kurių penktadienio, 2022 m. gegužės 13 d., horoskopai yra geriausi, dažnai pirmiausia suras ramybę. Kontrastas su Jaučio Saulės ir Svarstyklių Mėnulio, Veneros valdančiųjų ženklų dėka ši diena natūraliai įgauna romantišką akcentą.

Nesvarbu, ar tai susiję su jūsų santykiais ir pasimatymais, ar tai priminimas, kad reikia atkurti ryšį su tuo, ką iš tiesų mylite, šiandien turite progą tai padaryti.  

Astrologijoje Mėnulis simbolizuoja jūsų emocinį "aš", tą jūsų dalį, kuri jaučia ir kuri dažnai turi raktą į tai, kas jūsų gyvenime yra reikšmingiausia.  

Saturnas yra ribų, dieviškojo laiko ir net karminių pamokų planeta.  

Šiandien tai suteiks jums kantrybės ir emocinės stiprybės tam, kas laukia ateityje.  

Tikėtina, kad esate ant savo gyvenimo lygio pakilimo slenksčio, o tai reiškia, kad šiandienos ramybė suteiks jums erdvės susitelkti į tai, ką turite padaryti šią akimirką.  

Visata visada yra jūsų pusėje ir rengiasi jums padėtų. Todėl šios mažesnio aktyvumo dienos prieš didesnį įvykį yra įprastos, nes jos leidžia jums pailsėti, apmąstyti ir pasiruošti tam, kas laukia.  

Nes kaip ir permainų chaosas netrunka amžinai, taip ir prieš jas vykstanti ramybė netrunka amžinai.  

Vandeniams, Jaučiams ir Liūtams artėjantys gyvenimo iššūkiai atneš daug gėrio.

Būtent dėl to penktadienio, 2022 m. gegužės 13 d., horoskopai šiems Zodiako ženklams yra geriausi.

Archyvų nuotr.

1. Vandenis  

(sausio 20 d. - vasario 18 d.) 

Dalis viso augimo, kuris įvyko per praėjusius metus, yra Saturno, esančio Vandenio ženkle, nuopelnas. Pamokos ne visada būna smagios, bet tikite, kad vieną kartą, kita vertus, jums bus geriau.

Pastaruosius porą mėnesių išgyvenote džiaugsmo laikotarpį, kuris buvo atlygis už visą darbą, kurį atlikote, kad sukurtumėte sveikesnius santykius ir situacijas savo gyvenime.

Šiandiena atneša ramybės jausmą ir giliai įsišaknijusią kantrybę sau ir savo tolesniam keliui. Galbūt nesate ten, kur tikėjotės būti, bet tai nereiškia, kad nebus dar geriau.

Ši energija leidžia apmąstyti, kas jums svarbiausia, ir pradėti nukreipti taip, kad rūpėtų tik kelionės tikslas.

Nesvarbu, ar tai būtų darbas, ar karjera, atsiras didesnis dėkingumo jausmas, kad sukūrėte tai, ką padarėte, todėl visa taps fantastiška premija, o ne tik vieta, dėl kurios jaučiatės turį kovoti.

Nenustebkite, jei šį vakarą atsiras romantiškų akimirkų, nes būsite kupini dėkingumo už tai, koks gražus gyvenimas iš tiesų yra.  

Archyvų nuotr.

2. Jautis  

(balandžio 20 d. - gegužės 20 d.) 

Jūsų laukia svarbios dienos, nes Saulė Jaučio ženkle susilygins su Mėnuliu Skorpione ir įvyks Mėnulio užtemimas. Tai suaktyvins jūsų romantiškus santykius, tačiau šiandien svarbiausia jūsų įsitikinimų sistema ir sveikata.

Nesvarbu, ar tai būtų jūsų fizinė, emocinė, ar psichinė sveikata, šiandien turėsite laiko apmąstyti, kad galėtumėte būti kuo stipresni artėjančiam užtemimui.

Pasistenkite šiandien skirti laiko sau, kad galėtumėte pasimėgauti vienatve ir su ja susijusiu gydymu. Tai taip pat puiki diena spręsti bet kokias sveikatos problemas arba įsipareigoti lankyti užsiėmimus sporto salėje.

Sveikas patrauklus maistas, masažai - visa tai taip pat yra galima šios dienos dalis.

Tai reiškia, kad jums tai iš tiesų yra pasiruošimo diena viskam, kas jums bus skirta po kelių dienų per užtemimą.

Galvokite, kad ši diena yra skirta tam, kad jaustumėtės kuo geriau - tai suteiks jums teigiamos energijos ir ištvermės, kad galėtumėte kuo geriau išsilaikyti per po kelių dienų įvyksiantį užtemimą.  

Archyvų nuotr.

3. Liūtas  

(liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.) 

Saturnas Vandenio ženkle buvo susijęs su visais jūsų romantinio gyvenimo atnaujinimais, o artėjant užtemimui kitą savaitę bus ne kitaip.

Šiandien nėra į ką susitelkti, tik į tai, kaip jaučiatės dėl visko, su kuo iki šiol susidūrėte savo kelyje, ypač kalbant apie santykius.

Galbūt ši diena neatrodo kaip kupina džiaugsmo, tačiau yra didžiulė tikimybė, kad ne tik paaiškės, bet ir iš tiesų atsiras galimybė palikti praeitį už nugaros.

Daug kartų manėte, kad negalėjimas judėti į priekį priklauso nuo ko nors kito, su kuriuo dar turėsite užbaigti santykius, tačiau tiesa yra ta, kad tas kitas visada buvo su jumis.

Jūs nusipelnėte būti laisvi ir iš tiesų gyventi gyvenimą, apie kurį svajojate, įskaitant santykius su tais, kurie iš tiesų gerbia jus.

Nebijokite šiandien leisti sau iš tiesų gyventi.

Šiandien jūsų dienai bus lemtingų ramių akimirkų, kai galėsite labiau suprasti save.

Tai leis jums atsiverti ir pasinaudoti galimybe. Nenustebkite, jei staiga panorėsite padaryti tai, ko sakėte, kad niekada nepadarysite.  

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder