30 kg atsikračiusi Rebel Wilson išdavė, kodėl ją kankino antsvoris: sužinojus nustebo ir pati

41 metų australų aktorė atviravo apie savo didžiulę transformaciją, kai numetė virš 30 kg svorio. Rebel Wilson atskleidė, kad komedijos žanrą pasirinko, kai dėl PCOS (policistinių kiaušidžių sindromas) smarkiai priaugo svorio dar nesulaukusi nė dvidešimties.

Dabar jau vėl liekna žvaigždė paaiškino, kaip, jos manymu, jos svoris lėmė, kad komikės karjera buvo pastatyta ant kortos, o kitokių vaidmenų jai nebuvo siūloma, rašo mirror.co.uk.

Susirgo policistinių kiaušidžių sindromu

41 metų australų aktorė, kuri neseniai numetė 32 kg svorio, tinklalaidėje „Life Uncut Podcast“ atviravo, kodėl ji nusprendė imtis tokių vaidmenų kaip Fat Amy įkūnijimas frančizėje „Pitch Perfect“.

Kalbėdama su tinklalaidės vedėju, Rebel atviravo apie tai, kad būdama jaunesnė buvo „normalaus ūgio“ ir atletiško sudėjimo, tačiau dvidešimties metų jai buvo diagnozuotas PCOS ir ji priaugo svorio.  Aktorė patikslino:

„Kai buvau paauglė, buvau galbūt labiau atletiška... Ir tada susirgau kažkuo, vadinamu policistiniu kiaušidžių sindromu (PCOS), ir vienas iš ligos šalutinių poveikių yra greitas svorio padidėjimas“.

Ji tęsė: „Taigi, akivaizdu, kad aš suvokiau, jog esu didesnė mergina, todėl man atrodė, kad  tiesiog turiu tai priimti, tad stojau į komedijos aktorystę, nes žinojau, kiek daug galios gali turėti komikai, mat žmonės labiau linkę juoktis iš tų žmonių, su kuriais nenorėtų mylėtis“.

Tada Rebel paaiškino, kaip dauguma komikų „dažnai turi kažką nenormalaus savo sudėjime“ – štai kodėl jie mieliau imasi komedijos.

„Tokiems žmonėms komedijose sekasi geriau, – sakė ji, – mes savo trūkumus paverčiame pranašumu“.

Svėrė „tris kartus daugiau“ nei kiti aktoriai

Tada Rebel papasakojo apie norą ir pasirinkimą atlikti „Pitch Perfect“ storosios Amy vaidmenį, nes ši buvo juokingiausia filmo  veikėja. Žvaigždė paaiškino, kad „Pitch Perfect“ filmavimo aikštelėje svėrė „tris kartus daugiau“ nei kiti aktoriai.

Kalbėdama tinklalaidėje ji sakė: „Man tiesiog patiko būti stora Amy. Ir man tiesiog patiko būti tokiu personažu, įdomu, kaip žmonės įsitraukia į komedijas ir kitus dalykus“.

Žvaigždė taip pat kalbėjo apie madą ‒ jai tai niekada nebuvo problema. Ji pasakojo: „Tačiau žinau, kad daug moterų patyrė sunkumų. Daugeliui normalaus ūgio merginų sakoma, kad jos yra storos ir jas gėdina“.

Tada Rebel atskleidė tai, ką suprato: „Būdama didesnė aš nesirgau jokia rimta liga, bet žinojau, kad mano emocinė mityba yra nesveika.

Maistas nėra tinkamas būdas susitvarkyti su emocijomis. Giliai širdyje žinau, kad negaliu toliau to daryti, turiu ieškoti sveikų pasirinkimų savo gyvenimui.

Keliauju aplink pasaulį, gyvenu šį nuostabų gyvenimą, turiu puikią karjerą, svajojau suvaidinti nors viename Holivudo filme, o dabar atlikau vaidmenis jau 20 filmų“.

Australų žvaigždė tuomet kalbėjo apie savo „sveikatos metų“ pradžią 2020-aisiais, ir išsamiai išdėstė savo mintis: „Man sukanka 40 metų, žinau, kad galiu būti sveikesnė... Aš pasikeisiu, ir sulieknėsiu...“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder