4 brandžios moters įpročiai, kurie tiesiog ištrina jos amžių

(3)

Mūsų požiūris į gyvenimą daro tiesioginę įtaką tam, kaip mes atrodome ir kaip jaučiamės, tai pat ir tam, kokius mus mato kiti.

Jaunystė savaime yra žavinga, ji traukia. Tačiau net jauna mergina gali tik traukti žvilgsnius, o ne sukelti tikras kitų žmonių simpatijas. Kai moteris būna magiškai patraukli, žmonės trokšta būti šalia jos.

Vidutinio amžiaus moteris įgauna tą veidą, kurio ji nusipelnė.

Visos jos emocijos, kurias išgyveno jaunystėje, dabar atsispindi jos veide.

Galima pabandyti raukšles įveikti kremais ir plastine chirurgija, bet ot, kas yra viduje, išlyginti nepavyks. Po tam tikro laiko jau jokios išorinės procedūros nepadės atrodyti jaunai ir gražiai.

Mūsų gyvenimas veikia mūsų išvaizdą ir savijautą, taip pat ir tai, kaip mus suvokia aplinkiniai.

Yra moterų kurios nusprendžia, kad jos jau senos, sulaukusios 40-ies, 50-ies ar 6-ies metų, ir yra moterų, kurios bet kuriame amžiuje suinteresuotos įdomiai pragyventi gyvenimą ir negalvoti apie savo metus.

Kur glūdi patrauklių brandžių moterų, kuriomis visi žavisi, paslaptis?

1. Jos saugo save

Mes gyvename visuomenėje, orientuotoje į sėkmę. Ambicingi žmonės neretai dirba po 12 valandų per dieną. Pramogų pasaulio žvaigždės ir profesionalūs sportininkai pranoksta savo galimybių ribas.

Žmonės, per greitai „sudėvi“ savo kūną, išeikvoja brangius metus, stengdamiesi tapti geresniais, protingesniais, turtingesniais.

Mes vis labiau nualiname savo organizmus, stengdamiesi atitikti šiuolaikinės visuomenės reikalavimus. Bet mes galime pasiekti savo asmeninės gerovės, nekankindami savęs.

Svarbu su amžiumi atrasti pusiausvyrą tarp to, ką norite daryti, ir to, ką galite padaryti.

2. Jos kontroliuoja savo kalbą

Jos kontroliuoja tai, ką sako pačios sau. Mūsų kultūra, kurioje apstu stereotipų apie tai, kad senėjimas moteriai yra blogai, verčia vaikytis jaunystės kulto ir ignoruoja tam tikro amžiaus moteris.

Tačiau brandžios moters privalumas yra tai, kad ji gali plačiau žiūrėti į gyvenimą. Gerbkite savo gyvenimo patirtį ir įgautą išmintį. Tai yra nuostabios dovanos, todėl nedera kalbėti su panieka apie savo brandų amžių.

3. Jos absoliučiai myli savo kūną

Dauguma moterį, pasiekusios tam tikro amžiaus, pradeda peikti savo veidą, kuris „išdavė“, pradėjęs raukšlėtis, nukardamas ar paburkdamas. Didžiąją savo gyvenimo dalį suvokė kūną kaip duotybę.

Todėl kai talija pasidarė platesnė, o kojos – ne be tokios dailios, jos suvokia pokyčius vos ne kaip įžeidimą.

Jeigu susikoncentruosite į nemalonius pokyčius, situacija tik pablogės, rašo portalas „Kluber“.

O jeigu tolerantiškai žiūrėsite į savo fizinį senėjimą ir darysite viską, kad palaikytumėte savo kūną geroje formoje, tai fiziniai pokyčiai pasitrauks į antrą planą.

Kuo labiau susikoncentruosite į tai, ką gali jūsų kūnas padaryti dabar, tuo didesnį pasitenkinimą jausite, tuo labiau mėgausitės gyvenimu ir tuo patrauklesnė atrodysite kitiems.

Viskas, ką galite padaryti dabar, tai treniruoti savo pagrindinę jėgą, gerinti savo pusiausvyrą, mankštintis, judėti. Jūsų kūnas nusipelno visiško dėmesio.

4. Jos išlieka smalsios ir kultivuoja vystymosi mąstyseną

Jūs žinote daug, bet tai vis tiek yra tik lašas jūroje iš to, ko galima išmokti. Su amžiumi smegenys tampa mažiau pajėgios naujai informacijai įsisavinti, bet jas galima treniruoti.

Patrauklios moterys nuoširdžiai domisi gyvenimu. Jos puoselėja augimo mąstyseną ir nuolat plečia savo akiratį. Išsaugokite smalsumą gyvenimui, kokį turi vaikai, ir drąsiai bandykite naujus dalykus.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder