Paliko savo 37 metais jaunesnį vyrą

83 metų močiutė pirmą kartą prisipažino, kodėl paliko savo 37 metais jaunesnį vyrą

(2)

Britė Iris Jones, neseniai išsiskyrusi su savo vyru egiptiečiu Mohamedu Ibrahimu, pirmą kartą atskleidė santykių žlugimo priežastį. Kaip 83 metų moteris atskleidė savo socialiniame tinkle "Facebook", jos 37 metų mylimasis iš tikrųjų buvo "savanaudis pinigų švaistytojas".

Iris teigė, kad per ketverius metus trukusius jų santykius jis prašė pinigų - nepaisant to, kad Didžiosios Britanijos ambasados pareigūnas įtikinėjo ją "neduoti jam pinigų".

Per pirmąjį vizitą į Egiptą pas Mohamedą I. Jones su savimi pasiėmė kelis tūkstančius svarų sterlingų ir kreditine kortele apmokėjo jo skolas.

Vėliau ji jam davė dar 15 000 svarų sterlingų.

Tada moteris grįžo į Jungtinę Karalystę ir trečią kartą išskrido pas savo mylimąjį dėl jų santuokos.

"Savo banko sąskaitoje turėjau 40 000 svarų sterlingų, kasdien įteikdavau Mohamedui savo banko kortelę ir per dieną mes išgrynindavome po 1 000 Egipto svarų sterlingų", - prisiminė ji.

"Tai buvo skirta gyvenimo išlaidoms, maistui, medaus mėnesiui Šarm el Šeiche ir apskritai mėgavimuisi socialiniu gyvenimu."

Grįžusi į Jungtinę Karalystę pensininkė pamatė, kad jos sąskaitoje liko tik devyni tūkstančiai.

"Mohamedas niekada neturėjo nei darbo, nei pinigų.

Žmonėms sakydavau, kad mes dalijamės išlaidomis, bet visi mokėjo mano pinigais", - pažymėjo ji.

"Kai grįžau į Angliją, Mohamedas paprašė manęs atsiųsti jam pinigų Didžiosios Britanijos ambasadai.

Aš nusiunčiau jam 14 000 svarų sterlingų per "Western Union".

Niekada jo neprašiau, nes juo pasitikėjau. Jis mane sužavėjo savo žodžiais: "Islame tai, kas mano, yra tavo, o kas tavo, yra mano. Tačiau jis niekada nieko neturėjo."

2021 m. lapkritį egiptiečiui buvo suteikta sutuoktinio viza ir jis galėjo išvykti į Jungtinę Karalystę, kur jam buvo leista pasilikti dvejus metus, tikintis, kad po dviejų mėnesių bus atlikta peržiūra.

Gyvendama kartu moteris sužinojo, kad vyras pas ją atvyko neturėdamas nė cento kišenėje. Jis sakė, kad turėjo mokėti beprotiškas sumas teismui, policijai ir vyriausybei. Iris tuo nepatikėjo.

"Kol Mohamedas susirado darbą, išlaikiau jį iš valstybinės pensijos ir sugebėjau mus abu išmaitinti, nes užaugau Antrojo pasaulinio karo metais ir visi mokėjo būti taupūs.

Mohamedas manęs paklausė, ar paskolinčiau jam pinigų, kad galėtų juos padėti į sąskaitą ir patenkinti Vidaus reikalų ministerijos reikalavimus, todėl, kai sukaupiau šiek tiek santaupų, pervedžiau jas į jo sąskaitą.

Galiausiai Mohamedui pavyko įsidarbinti apsaugininku mūsų vietiniame prekybos centre, bet jis vis tiek prašė manęs pervesti pinigų į jo sąskaitą.

Šių metų sausį patikrinau, kiek pinigų jam buvau paskolinusi, ir buvau šokiruota, kai sužinojau, kad jis man skolingas 26 000 svarų sterlingų.

Pasakiau jam: "Daugiau pinigų nėra, Mohamedai. Jei rytoj mirčiau, neužtektų pinigų mane palaidoti! Šiuo metu jis sakė, kad jam reikia dar 40 000 svarų sterlingų", - teigė moteris.

Po to, pasak Jones, pora pradėjo nuolat ginčytis ir santykiai pašlijo.

"Daug, daug barnių, jie darėsi vis toksiškesni, o jis ėmė piktintis. Jis žinojo, kad nepaveldėjo mano turto, ir tai jam labai trukdė.

Vienu metu jis man pasakė: "Jei duosiu tau pas mane ateinančių moterų vardus ir telefono numerius, ar perrašysi man savo bunkerį?".

Man kilo mintis, kad galbūt dėl to jis mane ir vedė. Tai buvo tik vienas iš daugelio atvejų, privertusių mane susimąstyti, ar jis mane nuoširdžiai myli, ar ne?" - rašė pensininkė.

Šių metų birželio 13 d. po dar vieno kivirčo dėl pinigų ir turto Iris pratrūko kantrybė ir ji išvarė vyrą.

Pasak moters, tai buvo vienas sunkiausių sprendimų, kuriuos jai teko priimti, nes jos meilė Ibrahimui buvo nuoširdi. Tačiau ji suprato, kad beprasmiška apsimetinėti, jog reikalai pagerės.

"Leidau savo galvai valdyti širdį. Kol kas galėčiau pasakyti daug daugiau, bet tai bus skirta kitam pranešimui", - užsikirto ji.

Atkreipkite dėmesį, pora išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose 2019 m., kai paskelbė apie savo romaną.

Po metų jie susituokė. Pensininkė garsėjo tuo, kad išsamiai aptarinėjo jų "aistringą ir ištvirkusį" seksualinį gyvenimą.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Iris Jones ir Mohamedas Ibrahimas

Šaltinis: tsn.ua

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder