Agnė Grigaliūnienė – apie skaudžią netektį: „Kelias paras kaukiau tikrąja to žodžio prasme“ (11)

Renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė neabejinga Kavalieriaus karaliaus Karolio spanieliams. Visi trys moters auginti šunys – šios veislės atstovai, kurių vardai – Liūtas, Saliutas ir Hartas.

„Pati iš savęs juokiuosi, nes visada mūsų šeimoje yra Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis ir, kaip mano sesuo sakė, jūs užstrigot kažkur. Nes mes jau turime 3-ią kavalierių“. Pirmojo spanielio Liūto Agnė neteko visai netikėtai, prie pat sodybos. „Tai mums buvo pamoka“, – sakė ji. Liūtas buvo stipriai sužeistas pravažiuojančio automobilio. Agnė savo mylimą šuniuką skubiai nuvežė į veterinarijos kliniką. Laidos akimirkos.

„Prie tų durų kelias paras kaukiau tikrąja to žodžio prasme. Mes jį gelbėjom kokias tris paras“. A.Grigaliūnienė ir visa jos šeima labai sunkiai išgyveno Liūto netektį. Moteris net negalėjo išeiti iš namų:

„Kelias dienas dirbau iš namų, nes tiek verkiau, kad net negalėjau eiti į biurą, ką ten verksi prie kolegų“. Kaip renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė išgyveno mylimo šuniuko netektį? Kaip išmokyti šunį reaguoti į savo vardą? Apie tai šį šeštadienį vakarą 17:55 val. papasakos LNK laida „Gyvūnų pasaulis“.

 

Raktažodžiai
Vaikeli, jaudinausi dėl Tavęs pamačiusi tokią antraštę, irgi pamaniau, kad netekai artimo Žmogaus...
Sielvartas, 2021-10-03 23:36
Šuo šiais laikais geresnis draugas nei žmogus!!!!
Jurijus, 2021-10-03 21:34
Žmonės sunkiai serga, kankinasi, miršta. Bet niekas neparašo apie artimųjų skausmą, liūdesį, ašaras ką jie patiria. Dabar šuo pasidarė brangesnis už žmogų. Pasirūpinkite vargšais, vienišais seneliais, neįgaliais.Bjauru toks šunų garbinimas
Rrr, 2021-10-03 20:42
Sidebar placeholder