Andrius Mamontovas

Andrius Mamontovas – apie tai, ko reikia „Eurovizijai“, „LT United“ fenomeną ir įvertinimą iš užsienio: esame aukščiau nei „ABBA“

(3)

2006 metais „Eurovizijoje“ su grupe „LT United“ dalyvavęs Andrius Mamontovas trumpame vaizdo įraše papasakojo savo mintis apie konkursą, teigė, jog pasirodymo sėkmę lemia daug sudedamųjų, pirmoji vieta yra ir laimės dalykas.

Tiesa, žinomas atlikėjas pastebėjo, kad didžiausia pergalė, kurią nuskynė „LT United“ yra tai, jog kiekvienais metais britų spausdinamame žurnalo „Eurovizijos“ geriausių dainų sąraše jie vis dar išlieka pirmose vietose.

A. Mamontovas pasakojo, kad „LT United“ 2006 metais „Eurovizijoje“ pasiekė maksimalią pergalę, kokią tik galėjo pasiekti.

„Aš nemanau, kad mums ko nors pritrūko. Tiesiog visada būna dar kažkas, kas irgi kažką gerai daro. Čia neįmanoma kažkaip nuspėti ar suplanuoti, galutinai pasiruošti.

Čia yra tavo pasiruošimas, bet tuo pačiu ir laimės dalykas, prieš ką tu pasirodai, kas po tavęs pasirodo.

Nuo to priklauso įspūdis, kuris lieka žiūrovams“, – kalbėjo A. Mamontovas.

Jis teigė, kad tais metais, kai konkurse dalyvavo jų grupė, „Lordi“ pasirodė su dar geresniu pasirodymu.

„Jie išėjo su kaukėmis ir visiškai nebebuvo svarbu, kokią dainą dainuoja.

Jų pasirodymas buvo toks įspūdingas. Iš principo, jeigu ne „Lordi“, tai mes būtumėme turėję gerokai daugiau taškų.

Manau, kad turbūt patekome į panašų balsuojančių žmonių segmentą“, – teigė A. Mamontovas.

Tiesa, prakalbęs apie pergalę dainų konkurse jis pabrėžė, kad grupė, nepaisant to, kad neiškovojo pirmos vietos, jautėsi vis tiek nugalėjusi konkursą.

Jų dainos frazę „we are the winners“ ilgai prisiminė kitose šalyse, be to, dar ir šiandien kūrinys patenka į geriausiai vertinamų „Eurovizijos“ dainų lenteles.

„Britų žurnalas „New musical express“ kasmet pavasarį spausdina geriausių visų laikų „Eurovizijos“ dainų dešimtuką. Mes daug metų vis dar esame jame.

Ir dažnai esame aukščiau nei „ABBA“.

Aš nežinau, kas gali būti geresnė pergalė.

Pamenu, kai laimėjo Vokietija ir dar kita šalis, tos šalies fanai. Jie dainavo mūsų dainą. Jie dainavo „we are the winners“.

Čia yra „Eurovizijos“ nugalėtojų daina. Mes nenugalėjome tos konkrečios „Eurovizijos“, mes nugalėjome „Euroviziją“ kaip tokią apskritai.

Niekam nieko daugiau nereikia daryti“, – teigė A. Mamontovas.Andrius Mamontovas apie „LT United“: pasiekėme maksimalią pergalę.

Vaizdo įrašas:

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder