Bagažas

Apie tai net nepagalvojote: dėl įpročio rišti kaspinus ant lagaminų gali vėluoti bagažas

Reguliariai keliaujantys keleiviai paprastai atsisako registruoti bagažą. Tačiau yra nemažai tokių, kurie ne tik registruoja savo bagažą, bet ir prideda prie jo "atpažinimo ženklą" - ryškiaspalvę juostelę. Pasirodo, tai bloga idėja visomis prasmėmis, praneša "New York Post".

"Dėl juostelių, kurias žmonės pririša prie lagaminų, kad juos būtų lengviau identifikuoti, bagažo salėje gali kilti problemų dėl bagažo skenavimo", - aiškina Dublino oro uosto darbuotojas Džonas.

Nors šis papildomas aksesuaras padeda lengviau pastebėti krepšį, jis atkreipia neigiamą oro uosto bagažo skaitytuvų dėmesį.

"Jei bagažo negalima automatiškai nuskaityti, jis gali būti tvarkomas rankiniu būdu, o tai gali reikšti, kad bagažas nepateks į skrydį", - aiškino oro uosto darbuotojas.

Siunčiant lagaminą be atpažinimo ženklų, pavyzdžiui, juostos ir senų kelioninių lipdukų, yra didesnė tikimybė, kad jis lengvai pasieks paskirties vietą.

"Pašalinkite iš bagažo senus lipdukus, jie gali įnešti dviprasmybių skenavimo procese", - patarė jis.

Kita bagažo vėlavimo priežastis daugeliui žmonių yra ta, kad jų lagamine yra marcipanų.

"Niekada nedėkite marcipano į savo bagažą.

Jo tankis toks pat, kaip ir kai kurių sprogmenų, todėl jūsų bagažas bus išimtas, o jūs būsite pakviesti atlikti bagažo paieškos procedūrą", - sakė bagažo ekspertas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder