Artūro ir Agnės Zuokų skyrybų drama baigėsi: paaiškėjo taikos sutarties detalės ir su kuo liks dukra

Pastaruosius kelerius metus teismų slenksčius mynę Agnė Zuokienė (50 m.) ir Artūras Zuokas (53 m.) baigė skyrybų dramą.

Nors nuo pat didžiulio dėmesio sulaukusių skyrybų pradžios taikiu susitarimu nekvepėjo, galutinis taškas buvo padėtas pirmadienį.

Buvę sutuoktiniai pasirašė taikos sutartį ir taip baigė procesą.

Paaiškėjo sutarties detalės

Šią žinią naujienų portalui lrytas.lt patvirtino ir Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė.

Nors abu sutuoktiniai apie konkrenčias taikaus susitarimo detales viešai nekalba, „Lietuvos rytui“ pavyko jas sužinoti.

„Lietuvos ryto“ duomenimis, jauniausioji Zuokų dukra, kuri šiuo metu gyvena ir mokosi Italijoje, linkusi likti su tėvu.

Zuokų šeimoje auga trys vaikai, du iš jų jau sulaukė pilnametystės.

Pagal taikos sutartį, Agnei atitenka erdvus butas Vilniuje, taip pat solidi pinigų suma, kurią A.Zuokas turi pervesti per 10 dienų nuo sutarties dėl skyrybų įsigaliojimo.

Santykius griovė alkoholis

O apie klibančią garsios sutuoktinių poros santuoką visuomenė sužinojo 2019 metų vasarą, kai A.Zuokienė surengė viešą akciją prie namų sostinės Užupio rajone. Moteris esą rado nuslėptų daiktų iš menininko Jono Meko kolekcijos. Savivaldybės veikėjai, atskubėję išsivežti paslaptingų dėžių, netrukus turėjo jas grąžinti. 

Etikos sargai vėliau pripažino, kad tuometė Vilniaus tarybos narė A.Zuokienė, spręsdama šeimos nesutarimus, pasinaudojo tarnybine padėtimi.

Tąkart sukvietusi į namus žurnalistus A.Zuokienė dėstė, kad jai pabodo pokalbiai su sutuoktiniu apie politiką. 

Dėl milijoninio turto teisme užvirę ginčai persikėlė į viešumą, o galiausiai virto skandalu, kai A.Zuokienė 2020 metų žiemą jau viešai apkaltino vyrą smurtu ir pažėrė jam įtarimų.

A.Zuokas tąkart „Lietuvos rytui“ tvirtino, kad tokie skaudūs kirčiai jau tapo tradicija, o blaivus žmogus to nebūtų padaręs. Jis teigė, kad dėl pastarųjų skandalų ir skyrybų kaltas alkoholis.

„Visi draugai ir artimieji, kurie bandė jai padėti, kurie tiesiai įvardijo problemą ir ragino ją spręsti, tapo priešais arba ji nuo jų nusisuko.

Ji nepripažįsta savo problemų, jas regi tiktai aplinkybėse arba kaltina kitus žmones.

Problema nėra nauja, ji buvo daug metų su paūmėjimais. Pikas, kai aiškiai pamačiau ir suvokiau, kas mūsų šeimoje vyksta, buvo 2010 metais. Didžiausia mano klaida, kad aš stengdavausi viską sutvarkyti, problemas užglostyti net ir Agnei nežinant“, – tąkart „Lietuvos rytui“ sakė A.Zuokas.

Pasak buvusio Vilniaus mero, kad žmona būtų užsiėmusi ir turėtų veiklos, jis sostinės centre įsigijo parduotuvę.

„Dalis verslo buvo sukurta tam, kad ji turėtų galimybę ką nors veikti, kurti, turėtų įpareigojantį darbo grafiką. Ji išsilavinusi, protinga. Būna puikus žmogus tada, kai save kontroliuoja. Bet pastaruoju metu tokių prošvaisčių mūsų padangėje būna vis rečiau“, – 2020-ųjų žiemą „Lietuvos rytui“ kalbėjo A.Zuokas.

Sidebar placeholder