Astrologė: 3 ženklams nepaprastas laimės metas jau prasidėjo!

Astrologė Palmira žada puikią savaitę, sėkmė aplankys daugelį Zodiako ženklų. Tačiau Šaulyje atsidūręs Marsas ypatingą sėkmę atneš Šauliams, Avinams bei Liūtams

 

Avinas (03 21–04 20)

Nuo antradienio – gerasis persilaužimas! Marsas, Avino ženklo šeimininkas, jau palankiame jums Šaulyje! Imsite švytėti, būsite kupini nuostabių idėjų, entuziazmo bei neįtikėtinos energijos... Jus sups puikūs žmonės, didės gerbėjų gretos. Tiesa, savaitės pradžioje įvykių neskubinkite – pasikliaukite savieiga. Svarbiems susitikimams bei susitarimams tiks penktadienis, šeštadienis, pirmadienis.

Jei pabodo nesutarimai su sutuoktiniu, pamėginkite pasišnekėti penktadienį. Tai bus meilės bei santarvės metas – jums pavyks viską, kas buvo bloga, pamiršti ir pradėti iš naujo! Tik nepamirškite to vėliau (per šventes), kai kils noras paauklėti savo antrąja pusę.

Jautis (04 21–05 20)

Laukia intensyvi savaitė! Antradienį pradėsite blaiviau vertinti tai, kas anksčiau nutiko, suvokti perspektyvas. Tai puiki proga apmąstyti karjeros klausimus ir pagalvoti, ar nesate per griežti, per reiklūs. Permainų bei sėkmę kovojant už jums svarbų reikalą žada trečiadienis, ketvirtadienis – tomis dienomis daugiau bendraukite, priimkite gautus pasiūlymus.

Piniginiams ir turto reikalams tvarkyti puikūs penktadienis bei šeštadienis. Šios dienos itin tinkamos šventinių dovanų paieškoms. 

Dvyniai (05 21–06 21)

Savaitės pradžia rami ir netinkama aktyviai imtis reikalų. Nieko neskubinkite. Stebėkite, laukite. Darykite tik tai, ką gerai išmanote. Būkite atidesni kelyje. Jūsų aktyvumo bei sėkmės metas – tik nuo penktadienio.

Penktadienis, savaitgalis – šaunios dienos darbo reikalams tvarkyti – suskubkite pasinaudoti ir atsiveriančiomis perspektyvomis... Tiesa, nepamirškite likti diplomatiški – šiuo metu svarbu stiprinti jau esamas sąjungas, darnų ryšį su antrąja puse. Dabar galite įgyti patikimų sąjungininkų, kurie padės apginti jūsų interesus.

Vėžys (06 22–07 22)

Šią savaitę daug draugai padovanos džiaugsmo – jie bus pagalbininkai, patarėjai ir guodėjai, gerieji sielos gydytojai... Darbo reikalus suskubkite sutvarkyti iki penktadienio. Vėliau, nors ir maloniai stimuliuos artėjanti pilnatis, jėgų bei noro ką nors veikti vargu ar turėsite. Tiesiog ilsėkitės, stiprinkite sveikatą.

Dabar, kai Saulė Šaulyje, esate linkę persistengti, persidirbti, tad raskite laiko ir jėgoms atgauti – nuo penktadienio bus palankios sveikatingumo ir grožio procedūros. Bet kokiu atveju savaitgalį daugiau laiko skirkite sau. Sekmadienis, o ypač pirmadienis ypatingi – viskas ima savaime dėliotis net geriau, nei norėtumėte.

Liūtas (07 23–08 22)

Fortūna vėl plačiai šypsosis! Nuo antradienio jau ne tik Saulė, bet ir Marsas Šaulyje, jūsų sėkmės, meilės ženkle! Tai bus ypatinga savaitė, kai sprendžiasi svarbūs veiklos klausimai, galite gauti naudingų darbo pasiūlymų, verta spręsti kilimo karjeros laiptais klausimą. Galite susitikti ir savo antrąją pusę.

Tai sėkmės bei pergalių metas, kai galima rizikuoti. Daug ko norėsis, daug kas pavyks. Džiugių susitikimų žada penktadienis, šeštadienis – daug džiaugsmo padovanos draugai. Sekmadienio nuotaikos romantiškos – džiaukitės savimi, šeima, vaikais, meile.

Mergelė (08 23–09 22)

Lėtos, nepastebimos sėkmės metas. Be ypatingų pastangų viskas tvarkosi geriau, nei manote, tačiau teigiamus pokyčius, šaunius rezultatus pastebėsite ne iš karto (labiau mėnesiui baigiantis). Vis dėto būkite tikri, kad tai, kas dabar vyksta, naudinga ir svarbu ateičiai.

Svarbesniems darbo reikalams, veiklos susitarimams tinkami penktadienis, šeštadienis ir ypač pirmadienis. Džiugių staigmenų, netikėtų pažinčių žada savaitgalis. Beje, savaitgalio susitikimai gali naudingai pakreipti jūsų ateitį. Na, o jei sugalvosite ką nors šiuo metu įsimylėti – irgi neblogai: nauji santykiai padės pasikeisti ir viską pakeisti!

Svarstyklės (09 23–10 23)

Nuo antradienio iki penktadienio kiek įtemptos dienos, bet jos bus sėkmingos senoms, įstrigusioms problemoms spręsti, ypač jei jos susijusios su skolomis, mokesčiais... Penktadienis – išskirtinis, kaip ir savaitgalis, kuris bus kupinas įvykių, naujienų bei įdomių, net paslaptingų susitikimų. Gali atsinaujinti senas meilės romanas.

Pirmadienį neatsisakykite naujų veiklos pasiūlymų. Penktadienį bei pirmadienį tinka pasirašyti ilgalaikius veiklos susitarimus. Tai palankus metas priimti ilgalaikius karjeros sprendimus. Šiuo metu gali megztis tarnybinis romanas.

Skorpionas (10 24–11 22)

Savaitės pradžia kupina džiugių rūpesčių. Tai malonaus atokvėpio laikas, kai viskas pavyksta taip, kaip norisi, atsiranda pagalba, ima pildytis svajonės... Sulauksite daug šilumos bei dėmesio, jus atjaus ir nemažai padės artimieji, vaikai, mylimas žmogus.

Penktadienis, šeštadienis tinkami tvarkyti reikalus, susijusius su draudimu, mokesčiais, skolomis. Ypač džiugūs, žadantys ne tik visapusišką sėkmę, kad ir kuo užsiimsite, sekmadienis, pirmadienis... Tai ypatingas meilės metas – jei užsimegs romantiški jausmai, jie bus laimingi ir ilgalaikiai. 

Šaulys (11 23–12 21)

Būna metas, kai viskas ima sektis, kai norisi vien džiaugtis, mylėti... Sveikinu – tas nepaprastas laimės metas jau prasidėjo! Atsidursite dėmesio centre. Jūsų laukia meilės, intriguojančių pažinčių, įspūdingų pasiūlymų savaitė. Prasideda permainos! Jums atsivers visi keliai ir bus paaukotos visų gerbėjų bei draugų širdys! Taip šauniai jau seniai nesijautėte!

Dabar gali įvykti kai kas svarbaus – tai nuostabių susitikimų, ypatingų pokalbių, prisipažinimų metas. Pagaliau suprasite, kas jums svarbiausia, kaip tapti laimingiems. Reikalams tvarkyti., pirmadienis.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Ši savaitė – gera proga spręsti asmeninio gyvenimo problemas. Jei vargina vaikų elgesys, pats laikas nuoširdžiai su jais pasikalbėti. Jei nepatinka, kaip klostosi meilės santykiai – mėginkite su antrąja puse pasiaiškinti, kas negerai. Jūs taip susitelkę į dalykinius reikalus, taip užgulti problemų, ypač šeiminių, ir prispausti įvairiausių pareigų, kad tiesiog pamirštate, jog privalu džiaugtis gyvenimu!

Kai kas gero jūsų asmeniniame gyvenime gali pasikeisti jau šį savaitgalį. Tai, ką išgirsite, gali būti gana netikėta ir labai miela.

Vandenis (01 20–02 18)

Nuo antradienio nieko ypatingo neplanuokite, iki penktadienio – savaiminio virsmo metas, kai nereikia stengtis patiems ko nors išjudinti, kovoti už svarbius dalykus. Skirkite savo laiką šeimai, namams, poilsiui. Šios dienos tinkamos spręsti gyvenamosios vietos klausimą. Penktadienį atkusite, ir tai bus tas metas, kai netikėtai itin daug nuveiksite. Sėkmingas ir savaitgalis.

Šis laikas ypač palankus svarbiems darbo susitikimams bei susitarimams. Romantiškiausios dienos, kai jūsų širdis atsivers jausmams, bus penktadienis, šeštadienis – būkite kartu su mylimu asmeniu, artimaisiais, šeima, pramogaukite – patirtas bendravimo džiaugsmas suartins, praturtins santykius.

Žuvys (02 19–03 20)

Imkitės reikalų nuo trečiadienio – prasideda sėkmingo darbo pradžios metas. Trečiadienis, ketvirtadienis, pirmadienis – reikšmingos karjerai dienos. Tai jūsų pergalių dienos – laimėsite konkurencinę kovą!

Penktadienis, šeštadienis – ramesnės dienos, reikėtų atsitraukti nuo darbo rūpesčių ir užsiimti namais, šeima. Meilės pasimatymams bei pažintims tinkami sekmadienio vakaras bei pirmadienis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder