Atskleistas naujas Kylie Jenner ir Traviso Scotto berniuko vardas

Iš pradžių sūnų pavadinę Wolfu Websteriu, Kylie Jenner ir Travisas Scottas "tiesiog nesijautė, kad tai - jis". Sužinokite naująjį vaiko vardą, taip pat pamatykite pirmąsias jo veido nuotraukas.

Kylie Jenner ką tik atskleidė, kad jos ir Traviso Scotto berniukas turi visiškai naują tapatybę.

Iš pradžių naujagimį pavadinę Wolf Webster, makiažo magnatė ir reperis nusprendė sūnui parinkti naują vardą. Jis yra - Aire Webster.

Kylie ne tik paskelbė vardą sausio 21 d. "Instagram" įraše, bet ir pasidalijo labai lauktomis mažylio nuotraukomis.

Tarp nuotraukų buvo nuotrauka, kurioje Kylie laiko Aire'ą ant klubo, nuotrauka, kurioje jis sėdi ant sofos, užsidėjęs kepuraitę, ir nuotrauka, kurioje jis sėdi aukštoje kėdutėje su maistu ant veido ir šliaužtinuku.

Įrašas sulaukė šeimos narių ir draugų, įskaitant Kris Jenner, kuri parašė: "Myliu tave, Aire Webster".

Kalbant apie pakeitimo priežastį, Kylie kovo 21 d. "Instagram" įraše paaiškino, kad vardas Wolf neatrodė tinkamas jų mažyliui.

"Mūsų sūnaus vardas nebėra Wolf", - rašė ji.

"Mes tiesiog tikrai nejautėme, kad tai jam tinka. Tiesiog norėjau pasidalyti, nes visur visur matau Wolf".

25-erių Kylie ir 31-erių Travisas vaikelio susilaukė vasario 2 d. Jis prisijungė prie 4 metų vyresniosios sesutės Stormi Webster.

Pagal gimimo liudijimo kopiją, kurią gavo E! News, kūdikiui buvo suteiktas antrasis vardas Jacques, kuris yra jo tėvo gimimo vardas.

Kovo 21 d. "YouTube" pasidalytame vaizdo įraše Kylie ir Travisas leido gerbėjams pažvelgti, kokie buvo keli ankstesni mėnesiai ruošiantis kūdikiui.

"Tiesiog noriu padėkoti visiems, kurie dalyvavo šioje kelionėje su Kylie, Travisu ir Stormi, nes tai buvo nuostabus laikas, - sakė Kris duše sakydama kalbą, - ir tu esi geriausia mama pasaulyje."

Beveik 10 minučių trukmės klipe, kuris buvo pavadintas "Mūsų sūnui" ir buvo panašus į vaizdo įrašą "Mūsų dukrai", kuriuo buvo pasidalinta po Stormi gimimo, taip pat užfiksuotas garsas iš akimirkos, kai Kylie ir Travisas pirmą kartą pamatė savo sūnų.

Sulaukusi sūnaus, realybės šou žvaigždė atvirai kalbėjosi su savo sekėjais apie tai, kad "po gimdymo nebuvo lengva", pažymėdama, kad šį kartą "buvo šiek tiek sunkiau" nei po to, kai pagimdė Stormi.

"Tai nelengva psichologiškai, fiziškai, dvasiškai", - sakė Kylie kovo 15 d. pasidalytame vaizdo įraše.

"Tai tiesiog beprotiška ir, taip, nenorėjau tiesiog grįžti į gyvenimą to nepasakiusi, nes... kitoms mamoms, kurios dabar tai išgyvena, mes galime eiti į internetą, ir kitiems žmonėms tai gali atrodyti daug lengviau, ir, pavyzdžiui, daryti mums spaudimą, bet man nebuvo lengva."

Tačiau, kaip ji sakė savo sekėjams: "Gerai, kad nėra gerai". Ir ji paragino savo koleges mamas būti malonias sau.

"Aš pati sau dariau spaudimą ir tiesiog nuolat sau primenu, kad sukūriau vientisą žmogų - gražų, sveiką berniuką, - tęsė Kylie.

"Ir mes turime nustoti daryti sau spaudimą, kad po gimdymo būtume atgal - ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder