Bružas Turkijoje pateko į neeilinę situaciją: žinomą vyrą apvogė vietinė močiutė?

(4)

Jau šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovų laukia dar viena nuotykių kupina kelionė. Projekto vedėjai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas vyksta jau į ketvirtąją kelionę. Šį kartą bičiuliai aplankys saulėtąją Turkiją!

Likus kelioms akimirkoms iki to, kai ketvirtosios kelionės nuotykiai pasirodys eteryje, A. Bružas pasakoja apie įvykį, kurio metu, viduryje baltos dienos, jam teko pasijusti apvogtam vietinės močiutės!

„Kelionėje po Turkiją lankiausi rajone, kuriame yra įsikūręs prekybos centras. Neketinantys nieko pirkti, čia yra greitai palydimi link išėjimo... Kad ir kaip vengiau vietinių pardavėjų, viena prekeivė gatvėje mane kaip reikiant „prigavo“, – juokiasi aktorius.

Vietinė močiutė, kuri rodė savo mezginius ir kažką itin aistringai pasakojo, netrukus A. Bružui pasiūlė įsigyti savo dirbinių. Tačiau, ne itin sąžiningu būdu... Audriui kalbant lietuviškai, o pardavėjai – turkiškai, situacija komplikavosi tik dar labiau.

„Pasijutau kaip mezginių parodoje – moteris man rodė savo darbus ir prašė pinigų, tačiau aš negalėjau suprasti, ką ji bando pasakyti. O rankoje turėjau dviejų eurų monetą...“ – pasakoja A. Bružas.

„Tikėdamasis gauti vieną iš jos darbų, padaviau jai tuos 2 eurus, tačiau mainais ji man nieko nenorėjo duoti. Iš jos kūno kalbos supratau, jog už rankų darbo kempinę ji nori daugiau pinigų, o tie sumokėti 2 eurai buvo tik už dirbinio parodymą! Iš kišenės teko traukti dar pinigų – versliajai močiutei buvo vis negana“, – juokiasi Audrius.

Kelionių šou žiūrovus intriguoja nenuspėjama projekto eiga. Šou vedėjai iki paskutinės minutės nežino, kaip praleis savaitgalį naujoje šalyje, mat monetą, nulemiančią kiekvieno iš vedėjų kelionių biudžetą, jie meta tik atvykę į naują šalį, oro uoste.

Tas, kuris atspėja, kas iškris, savo savaitgalio kelionei gauna neribotą biudžetą ir gali veikti tai, ką geidžia širdis. O vedėjas, kuriam atspėti nepavyksta, visam savaitgaliui gauna vos šimtą eurų, už kuriuos turi pasirūpinti viskuo – nakvyne, maistu, transportu, pramogomis ir kitomis išlaidomis.

Kaip Audriui pavyks išspręsti situaciją su močiute? Kuris iš vedėjų šįkart mėgausis turtuolio role ir švaistysis tūkstančiais eurų, o kuriam teks suktis iš padėties su 100 eurų kišenėje ir net miegoti paplūdimyje? Atsakymai į visus klausimus – jau netrukus!

Kelionių šou „Metam monetą“ – sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Ištrauką iš nuotykio su vietine močiute galite pamatyti čia:

Bružas Turkijoje pateko į neeilinę situaciją

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder