Bulvaras: Adatos dūris - ir mes jau nebe giminės?

(2)

Nuo COVID-19 jau galima skiepytis ir prie prekybos centrų, ir pliažuose, ir autobusuose, ir kt. Ir cepelinais, ir ledais vaišina, ir paspirtuką gali laimėti loterijoje. Net vaistinėse jau gali gauti skiepą taip pat lengvai kaip nusipirkti validolio.

Praėjusį savaitgalį Vilniuje buvo galima tai padaryti net neišlipant iš mašinos. Įsivaizduojate? Apie galimybę miškuose vakcinuotis dar nesigirdi, bet dar, ko gero, ne grybų metas. Tik dabar pradėjo lyti. Užtat kalbama, kad Klaipėdoje net per operą „Skrajojantis olandas“, vyksiančią senajame elinge rugpjūčio 4 d., žiūrovai galės skiepytis skambant arijoms.

Vieni stovi eilėje, kad galėtų petį adatai atstatyti, kiti nesiskiepija kaip ožiai, ir viskas. Pavyzdžiui, dainininkė Mija netgi pareiškė, kad išsižadės savo šeimos narių, jeigu šie pasiskiepys.

O taip yra todėl, kad organizuojant vakcinaciją šalyje nebuvo įvertinti nacionaliniai lietuvių bruožai. Reikėjo pranešti, kad Lietuvai trūksta vakcinų ir pan. Tada mūsų žmonės tikrai dėtų daug pastangų, kad gautų vakciną. Jeigu skiepas būtų kainavęs brangiai ir dar negalėtum jo laisvai, be „blato“, gauti, tai tikrai pasiskiepijusiųjų procentas Lietuvoje būtų buvęs kur kas didesnis nei dabar.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder