Bulvaras: Kalėdos atėjo rugsėjį? (1)

Dyvų dyvai - rugsėjį prekybos centruose jau galima išvysti kalėdinių žaliaskarių.

„Gal pasikeitė švenčių kalendorius, gal Kalėdos perkeltos į rugsėjį?“ - šią savaitę „Studlendo“ prekybos centre pamatę pardavinėjamas eglutes ėmė klausinėti vyresnės kartos klaipėdiečiai.

Kiti gi garsiai svarstė: „Gal COVID-19 pandemija visai prekybininkams susuko galveles, kad jie net pasimetė, kur ir kada kokia šventė artėja?“

Visgi „Bulvaro“ pranašai turi geresnį paaiškinimą: prekybininkai tikriausiai baiminasi, kad spalio ar lapkričio mėnesiais jų parduotuves dėl pandemijos gali užverti karantino ribojimai, tad bando išparduoti viską, ką tik turi savo sandėliuose.

Tad nenustebsime žiemą parduotuvėse išvydę palapines, miegmaišius, pripučiamus plaukiojimo ratus, šašlykines, grilius ir kitą iškyloms reikalingą atributiką...

 

 

 

 

 

 

 

 

Raktažodžiai
Ir kokie čia dyvai. Verslas yra verslas. Didesni dyvai buvo 1999 m., kai prekybos ir pramogų verslas sugebėjo sukelti vartojimo psichozę, skelbiant, kad trečiasis tūkstantmetis prasideda 2000-01-01, nors iš tiesų prasidėjo 2001-10-01. Juk varžybose 10-ą vietą užėmęs dalyvis priskiriamas pirmam dešimtukui, o ne antram.
Vaclovas, 2021-09-29 22:15
Sidebar placeholder