Bulvaras: šitas aitvaras turtų nesukraus

(2)

Klaipėdoje tikrai nėra daugiau nutriušusių užrašų ant pastatų sienų nei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mūsų uostamiestis yra geras gyventi ir turi kurorto ambicijų.

Bet pamačius tokį vaizdelį (žr. nuotr. „Technoramos“ pastatas Taikos pr. iš prekybos centro „Akropolis“ pusės) suima neviltis. Ypač niūrią lietingą dieną. Nenoromis imi galvoti - negi tas užrašas čia kabos amžinai?

Įdomu, ar jis liko todėl, kad jo niekas iš turinčių ten teritoriją tvarkyti asmenų nepastebėjo, ar čia koks kultūros paveldas, todėl nieko jam daryti negalima - nei padažyti, nei pavalyti.

Kita vertus, nėra čia ko kraipyti galvą ir stebėtis vaizdais, kurie nėra gerai viešai matomi. Tegu ten būna dizainas, menantis senus laikus, juk nieko blogo dėl to nenutiks.

Bet žiūrint į tą užrašą šviesios mintys apie žodžio „aitvaras“ reikšmę neaplanko. O juk archajiniuose lietuvių mituose aitvaras yra dieviška būtybė, nešanti materialines gėrybes. Sunku patikėti, kad šitas aitvaras iš nuotraukos kam nors dar gali atnešti lobių.

Humoristinio žanro rubrikos „Bulvaras“ neturintiems fantazijs ir humoro jausmo skaityti nerekomenduojama.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder