Burgerių valgymo čempionate Klaipėdoje – olimpinis medalininkas, broliai nugalėtojai ir rekordinis dalyvių skaičius

Paskutinį pavasario savaitgalį Klaipėdoje įvyko didelio susidomėjimo sulaukęs burgerių valgymo čempionatas, kuriame rungėsi ir dailiosios lyties atstovės bei olimpinis medalininkas.

Gegužė 26 d. Klaipėdos restobare „Gaisrinė“ (Žvejų g. 4)  įvyko antrą pavasarį iš eilės uostamiestyje organizuojamas ir jau tradiciniu tampantis burgerių valgymo čempionatas.

Šiemet renginys sulaukė itin gausaus dalyvių skaičiaus. Pernai pirmą kartą Klaipėdoje organizuotame mėsainių valgymo čempionate rungėsi 17 dalyvių. Šiemet konkurso dalyvių skaičius daugiau nei padvigubėjo ir savo jėgas čempionate išmėgino net 38 dalyviai.

Savo mėsainių valgymo greitį šiemetiniame konkurse nusprendė išbandyti net ir dvi dailiosios lyties atstovės. Čempionate taip pat dalyvavo ir olimpinis prizininkas boksininkas Evaldas Petrauskas, kuriam pavyko patekti tarp dešimties geriausių dalyvių.

Šiemet burgerių valgymo čempionato dalyviai per 12 min. turėjo įveikti tris specialius „subrendusio jaučio su aistringa skrudinta šonine“ mėsainius. Čempionato nugalėtoju buvo skelbiamas per trumpiausią laiką užduotį įveikęs konkurso dalyvis.

Greičiausiai šiemet įveikti čempionato užduotį pavyko broliams Petrauskams. Pirmąją vietą užėmė Jonas Petrauskas, kuris tris mėsainius įveikė vos per 2 min. ir 19 s. Antroje vietoje liko Vytas Petrauskas, kuris nuo brolio atsiliko vos pora sekundžių ir užduotį įveikė per 2 min. ir 21 s.

Čempionato dalyviai šiemet išsidalino didesnį nei 2000 Eur vertės prizinį fondą, kurį įsteigė renginio organizatoriai ir rėmėjai.

Antrus metus organizuojamas burgerių valgymo čempionatas Klaipėdoje sulaukė ne tik gausaus dalyvių, bet ir žiūrovų dėmesio. Viso renginio metu dalyviai buvo aktyviai palaikomi renginio svečių ir kartu atvykusių artimųjų.

Čempionatą vedė radijo laidų ir renginių vedėjas Vilius Regalas. Renginio rėmėjų prizus dalyviams simboliškai padėjo įteikti praėjusių metų burgerių valgymo čempionato nugalėtojas Agnius. Rūpinantis dalyvių sveikata, renginio organizatoriai užtikrino, kad viso čempionato metu vietoje budėtų greitosios pagalbos medikų ekipažas.

„Labai džiaugiamės tokia didžiule renginio sėkme. Neabejojame, kad čempionatas suteikė daug džiugių ir azartiškų akimirkų ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Todėl šiandien jau galime drąsiai pasakyti, kad kitą pavasarį burgerių valgymo čempionatas Klaipėdoje bus organizuojamas vėl”, – teigė renginio organizatorių, restobaro „Gaisrinė“ vadovė Inga Sauserytė-Mažeikienė.

Renginio organizatoriai taip pat išdavė ir kitų metų mėsainių valgymo čempionato Klaipėdoje datą – jis vyks gegužės 25 d. ir nuo šiol visuomet bus organizuojamas paskutinį pavasario savaitgalį.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder