„Džentelmenai“ pripažįsta, kad Andriaus Butkaus išvykimas sužlugdė grupę: jo niekas nepakeis

Iš televizijos projektų visiems puikiai pažįstamas profesionalus šokėjas Andrius Butkus prieš septynerius metus paliko Lietuvą ir bando laimę svetur. Šokėjas pripažįsta, kad Lietuva jam yra be galo brangi. Jau ketverius metus A. Butkus gyvena Floridoje, JAV, ir neslepia, kad žmonės pas mus ir ten skiriasi kaip diena ir naktis.

„Mes labai skirtingi, esame užaugę skirtingose kultūrose. Augome žiūrėdami skirtingus kino filmus, klausėme skirtingų dainų, turime visai kitokius pomėgius. Jie man pasakoja kažkokį juokingą nutikimą ir stebisi, kaip aš to nemačiau.

Tai juk tuo metu aš ten negyvenau. Bet kaip gera ir faina, kai grįžti į Lietuvą ir visi tave supranta. Supranta, ką kalbi, ir žino visus vidinius juokelius“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ šį trečiadienio vakarą kalbės Andrius Butkus.

Gyvendamas Jungtinėse Amerikos Valstijose A. Butkus atskleidė, kas jam ten labai nepatinka ir ko jis pasiilgta Lietuvoje.

„Maistas Amerikoje labai prastas. Esu nemažai po visą Ameriką keliavęs, atrasti vietą, kurioje išties būtų neblogas maistas, yra labai sudėtinga. Žinoma, tokių vietų yra, tik reikia labai paieškoti. Praeitą kartą, kai buvau grįžęs, draugai paėmę mane iš oro uosto paklausė, kur varom, tai net nedvejojęs atsakiau – į kebabinę.

Nors Amerikoje yra parduotuvių, kur gali įsigyti lietuviškos produkcijos, tačiau visko, ko norėtum negausi. Juolab, viskas šaldyta, tikrai nebe tas“, – pasakojo grupės „Džentelmenai“ narys A. Butkus.

Kartu su Andriumi laidoje svečiavosi ir kiti grupės „Džentelmenai“ nariai Dainius Dimša bei Vytautas Mackonis. Vaikinai prisiminė vieną sunkiausių grupei etapų. „Po Andriaus išvykimo visas „Džentelmenų“ projektas sužlugo.

Metus laiko turėjome didelę pertrauką, duobę, liūdesį ir praradimą. Tada atėjo laikas ir su Dainiumi nusprendėme atgaivinti grupę, nes buvo liūdna. Tas trečiasis narys vis keitėsi. Galim vynioti į vatą kiek norim, bet iš tikrųjų Andrius yra nepakeičiamas“, – laidoje gražių žodžių kolegai negailėjo Vytautas Mackonis.

Daug juoko, įdomių istorijų ir muzikos šį trečiadienio vakarą, laidoje „Šeškinės 20“, 20 val., per LNK ir lnk.lt.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder