Egidijus Dragūnas ir vėl švaistosi žodžiais: šį kartą grasino Arūnui Valinskui

(9)

Grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno atsakymas į klausimą, kada surengs koncertą, galėjo nustebinti ne vieną jo gerbėją.

 

SEL lyderis Egidijus Dragūnas ir vėl švaistosi žodžiais – per transliaciją socialiniuose tinkluose ėmė atvirai grasinti jam kritikos negailinčiam Arūnui Valinskui.

Kai tiesioginės transliacijos savo „Instagram“ paskyroje metu E. Dragūnas sulaukė klausimo, kada surengs sekantį koncertą, vyras nevyniojo žodžių į vatą ir nusprendė pasakyti, ką galvoja.

„Kada koncas?

Koncas tada, kai užmušit Valinską, b***. Ir atnešit man jo galvą“, – sakė E. Dragūnas.

Rusijos agresoriams įsiveržus į Ukrainą, socialiniuose tinkluose ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel pasisako apie karo žiaurumus Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką.

Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“.

Dėl dainininko Egidijaus Dragūno socialiniuose tinkluose paskelbto vaizdo įrašo karo Ukrainoje tema Vilniaus apylinkės prokuratūroje prieš porą mėnesių buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tačiau jis subliuško.

Toks sprendimas priimtas konstatavus, kad nebuvo padaryta veika, turinti nusižengimo požymių.

Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.

Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų.

Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką.“

Tokia kalba įsiutino ir pramogų pasaulio žmones.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder