Egidijus Sipavičius

Egidijus Sipavičius, prisiminęs skyrybas su žmona, nesigaili pasikeitimų

Dainų atlikėjas Egidijus Sipavičius į praeitį nesigręžioja: neturi nei senų nuotraukų, nekaupia net savo plokštelių. Anuomet, pamena, buvo didelis narcizas: „Man dėmesys labai patiko, patiko visos galimybės, kurias suteikė žinomumas.“

Organizatorių nuotr.

„Man labai gaila, kad nesugebėjau vyriškai padaryti taip, kad būtų kuo mažiau skausmo“, – LRT.lt pokalbių laidoje „Svečiuose pas Editą“ prisipažįsta dainininkas.

Scenos liūtas, estrados karalius, šokio pradininkas ir energijos kamuolys – visi epitetai tinkami, nes E. Sipavičius – vienas iš nedaugelio tokių universalių, energingų ir neblėstančios jėgos pilnų atlikėjų.

– Tiesą pasakius, aš labai sunkiai galvoju apie praeitį. Pavyzdžiui, manęs paprašė kažkokiam renginiui senų nuotraukų ir aš neturiu. Neturiu kažkokių koncertinių afišų, net kompaktų.

–  Aš nesigailiu pasikeitimų, bet gailiuosi to, kaip jie įvyko. Suteikiau labai daug skausmo žmogui, kurį mylėjau, dėl to man labai gaila, kad nesugebėjau vyriškai padaryti taip, kad būtų kuo mažiau skausmo.

Su bendrais vaikais Liepa ir Karoliu mes draugaujame, bet aš negaliu pasakyti, kad tai nepaliko jokio pėdsako, jokio kartėlio mūsų santykiuose.

Be abejo, tai yra, nes aš labai įskaudinau mamą.

Paties tėtis teisingai sakė: reikia būti pakankamai vyriškam ir drąsiam, kietam, kad sugebėtum išsiskirti gražiai.

Aš velniškai pasiilgau muzikos, koncertų. Dabar esu toks energijos užtaisas, kad net pats savęs bijau. Kartais turiu tris keturis koncertus per dieną ir man duok dar, dar galiu.

Būdavo du koncertai ir jau leisgyvis: oi, kiek čia daug...

Dabar nežinau, kas pasidarė.

Ir žmonės, ir atlikėjai jau buvo persisotinę. Kuo tu čia dar gali nustebinti?

O pasirodo, tai, ką tu darai, yra taip gera būtent dėl tų emocinių kibirkščių, ryšių, kurie vyksta koncerto metu.

Tai yra stebuklas, aš dabar toks laimingas, kad galiu eiti į sceną. Ta laimė ir džiaugsmas kaip iš verdančio katilo purslais liejasi.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder