Elonas Muskas paduos į teismą žmogų, kuris sekė jo lėktuvą

Ilonas Muskas pareiškė, kad paduos į teismą "Twitter" paskyros savininką, kuris sekė jo privatų lėktuvą. Muskas sakė, kad dėl tokių veiksmų jo sūnui gresia pavojus, - paskelbė press.lv.

Trečiadienį buvo užblokuota daugiau nei pusę milijono sekėjų turinti paskyra @ElonJet.

20-metis jos savininkas Jackas Sweeney, naudodamasis viešai prieinama skrydžio informacija, kiekvieną kartą, kai Musko lėktuvas pakildavo ir nusileisdavo, skelbdavo tviterio žinutes.

Muskas sakė, kad prieš Sweeney ir kitus neįvardytus asmenis imtasi teisinių veiksmų.

"Praėjusią naktį Los Andžele automobilį su lil X (toks Musko sūnaus vardas) persekiojo (manydamas, kad tai aš) beprotis, kuris užblokavo automobiliui kelią ir užlipo ant variklio dangčio", - "Twitter" rašė Muskas.

Jis taip pat pridūrė, kad bet kokia paskyra, kurioje atskleidžiama žmonių buvimo vieta realiuoju laiku, bus užblokuota, nes, jo nuomone, tai kelia grėsmę jų fiziniam saugumui.

Šiais metais Muskas nusipirko "Twitter".

Verslininkas ilgą laiką buvo nepatenkintas Sweeney paskyra, trečiadienį studento ir daugelio kitų žmonių, stebinčių skrydžius, paskyra buvo užblokuota.

BBC paklaustas Jackas Sweeney paneigė, kad šis incidentas kaip nors susijęs su jo paskyra.

Trečiadienį jis patvirtino, kad jo paskyra buvo užblokuota.

Floridos valstijos koledžo studentas Jackas Sweeney su CNN pasidalijo "Twitter" žinutės ekrano nuotrauka, kurioje teigiama, kad socialinis tinklas atliko išsamų patikrinimą ir nusprendė visam laikui užblokuoti jo paskyrą dėl socialinių tinklų taisyklių pažeidimo.

Studentas taip pat yra atsakingas už dešimtis kitų paskyrų, kuriose stebimi turtingų amerikiečių, įskaitant "Microsoft" įkūrėją Billą Gatesą, "Amazon" įkūrėją Jeffą Bezosą ir "Meta" vadovą Marką Zuckerbergą, privatūs skrydžiai.

Trečiadienio popietę buvo užblokuota ir daugelis šių "Twitter" paskyrų, įskaitant paskyrą, kurioje stebimi lėktuvai, kuriais gali skristi Rusijos prezidentas V. Putinas.

"Twitter" savininkas jau seniai buvo nepatenkintas paskyra @ElonJet ir kartą, kaip pranešama, net pasiūlė Jackui Sweeney 5 000 dolerių, kad jis ją pašalintų.

Trečiadienį vakare Ilonas Muskas parašė "Twitter": "Bet kuri paskyra, perduodanti informaciją apie buvimo vietą realiuoju laiku, bus sustabdyta, nes tai kelia grėsmę fiziniam saugumui."

"Twitter" pagalbos centras paskelbė atnaujintą politiką, kuri prasideda taip: "Negalite skelbti ar publikuoti kitų žmonių asmeninės informacijos be jų leidimo ir sutikimo."

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder