G. Žemaitė neatsidžiaugia plastinės operacijos rezultatu: „Negalėdavau savęs matyti veidrodyje“ (2)

„TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė (40 m.) negali atsidžiaugti prieš keletą metų atlikta operacija.

Nuo pat vaikystės dėl savo išvaizdos kompleksavusi moteris tuomet ryžosi atlikti plastinę nosies operaciją. Naujienų portalui lrytas.lt žurnalistė pasakojo, jog šie pokyčiai jai suteikė pilnatvę.

„Iš tiesų prieš septynerius metus man buvo atlikta nosies galiuko korekcija. Džiaugiuosi, jog gydytojas iš karto nesiėmė man laužyti nosies ir pasiūlė pamėginti pakoreguoti galiuką, kuris manęs netenkino.

Tačiau rezultatas po pirmosios operacijos nebuvo toks, kokio tikėjausi, tad susitarėme daryti pilną rinoplastiką“, – lrytas.lt pasakojo žinoma moteris.

Šie pokyčiai Gerdai suteikė daugiau pasitikėjimo savimi.

„Kompleksą dėl nosies aš turėjau nuo pat vaikystės. Negalėdavau žiūrėti profilio nuotraukų, negalėdavau savęs matyti veidrodyje šonu... Mano nosis buvo ilga ir plati, atrodžiau gerokai piktesnė.

Gydytojas mane įspėjo, kad nosis yra centrinė veido dalis ir mano bruožai po operacijos kažkiek keisis, tačiau tai man nebuvo baisu. Po operacijos pastebėjau, kad veido bruožai išties sušvelnėjo.

Prieš operaciją niekas manęs negąsdino, kadangi žinojau, kad blogiau nei yra jau būti nebegali“, – su šypsena žurnalistė prisiminė jausmą prieš operaciją.

Nors daugeliui gali atrodyti kitaip, tačiau gijimo procesas, anot Gerdos, buvo visiškai nesudėtingas.

„Gali pasirodyti, kad tai yra labai skausminga sritis, o ir kad gijimas gali būti sunkus, tačiau anaiptol. Viskas gijo gana greitai ir be skausmų. Žinoma, buvo šiek tiek mėlynių, reikėjo nešioti įtvarą apie dešimt dienų.

Diskomfortą jaučiau tik pačioje pradžioje, kuomet nosyje buvo tamponai. Juos man ištraukė kitą dieną po operacijos“, – patirtimi dalijosi Gerda.

Pasiteiravus, kaip į tokius pokyčius reagavo artimieji, žurnalistė atsakė:

„Pažįstami ir artimieji sakė, jog tos operacijos man nereikia. Daugeliui mano nosis atrodė normali. Žinoma, nepalaikymo nebuvo, bet reikalo daugelis tam nematė. Tačiau po operacijos niekas nedrįso ginčytis, jog atrodau kur kas geriau“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder