Ovidijus Petrauskas prasitarė apie artėjančias vestuves

Grupės „Žemaitukai“ narys Ovidijus Petrauskas prasitarė apie artėjančias vestuves: gerbėjos ir lieka gerbėjomis, o žmona yra žmona

(1)

Ovidijus Petrauskas, plačiajai visuomenei dar kitaip žinomas, kaip grupės „Žemaitukai“ narys, džiaugiasi, kad koncertų netrūksta ir prisipažįsta, kad nors žvilgsnių, pagyrų ir prašymų nusifotografuoti padaugėjo, tačiau kiekvieną kartą vykdamas į koncertą stengiasi, kad jo antros pusės širdis būtų rami: „gerbėjos ir lieka gerbėjomis, o žmona yra žmona“ ir prasitarė, kada įvyks jo vestuvės.

Kaip kilo grupės „Žemaitukai“ pavadinimas ir kaip susibūrėte su Linu į duetą?

– Su Linu susipažinome Klaipėdoje, kai mokėmės kartu Stasio Šimkaus konservatorijoje, tai yra gimnazijos tipo muzikos mokykla. Gyvenome viename kambaryje.

Galiu pridurti, kad tikriausiai, pirmoji „Žemaitukų“ daina suskambėjo bendrabučio duše. Tada juokavom, kad ten labai gera akustika.

Mūsų grupės pirminis pavadinimas buvo: Linas ir Ovidijus iki tol, kol nesudalyvavome muzikiniame TV projekte, kuriame mums projekto prodiuseris „įkalė“ „Žemaitukų“ pavadinimą, bet tai buvo seniai, prieš maždaug dešimt metų.

Esate išleidę ne vieną savo dainą, kurios žodžius, ko gero, žino kiekvienas lietuvis. O kuri daina jums yra pati artimiausia?

– Negalėčiau išskirti vienos dainos, bet pripažinsiu, kad yra keltas dainų, kurias atliekant adrenalinas ir emocijos sukyla labiau.

Sėkmės fortūną pagavę atlikėjai dažnai sako, kad savo repertuare turi dainų, kurių jau norėtų nebedainuoti, tačiau jos – publikos mylimiausios. Tai, Ovidijau, atskleiskit, kokia tai daina?

– Sakyčiau, kad tai pati pirmoji mūsų autorinė daina. Nors esu tas atlikėjas, kuriam labai svarbus atgalinis publikos ryšys ir jeigu žmonės dainuoja garsiai ir su begaliniu užsivedimu tai, kad ir kiek pabodusi daina bebūtų, tuo momentu visi nuoboduliai išnyksta.

Dainų tekstus rašote patys?

– Mūsų grupėje žodžių ir muzikos autorius yra Linas. Jis kuria ne tik mums, bet ir daugumai Lietuvos atlikėjų.

Organizatorių nuotr.

Grupė „Žemaitukai“ . Instagram

Dažnai grupės išsiskiria dėl nesutarimų. Jūsų atveju pykčių būna?

– Susitikome prieš 13 metų, o kartu dirbame jau 10 metų. Per visus šiuos metus neturėjome nei vieno rimto pykčio. Svarbiausia – kalbėtis.

Mums jau tiek metų kartu puikiai sekasi, jog manau, kad susitvarkysim ir dar ateinantį dešimtmetį.

Pakalbėkime apie Jūsų asmeninį gyvenimą. Kai gimė jūsų dukrele Estelė visiems vyrams palinkėjote dalyvauti gimdyme. Kokių patarimų duotumėte jiems dabar, kai jau kurį laiką džiaugiatės tėčio statusu?

– Noriu duoti tik vieną patarimą visiems tėvams: džiaukitės, kol galite, nes vaikai auga labai greitai.

Vasara atlikėjams įtemptas laikotarpis. Ar lieka laiko šeimai?

– Šią vasarą turime tikrai mažai laiko pabūti kartu ir ne tik dėl didelio kiekio darbų, bet ir planuojamų vestuvių, kurios vyks rugpjūčio gale. Tai bus šventė su pačiais artimiausiais žmonėmis.

Kokias svarbiausias pamokas norėtumėte duoti savo dukrai

– Noriu, kad mano dukrytė užaugtų tiesiog geru žmogumi. O kokias pamokas reikės duoti – dar nežinau. Šiuo metu svarbiausia, kad ji nesirgtų.

Ką visi mėgstate veikti?

– Labiausiai patinka vandens pramogos, ypač mūsų mažajai princesei. Laisvadienių turiu mažai, todėl mėgaujamės kiekviena minute, kurią leidžiame tryse. O Estelė būna labai laiminga, kai tėtis namuose.

Kaip atrodytų tobula vasaros diena pagal Ovidijų Petrauską?

– Iš tikrųjų kiekvieną dieną noriu kažko kitko. Vieną dieną norisi gulėti lovoje ir žiūrėti filmus, kitą dieną noriu žvejoti, o dar kitą būti su šeima. Mano tobula diena priklauso nuo nuotaikos ir trokšamo veiksmo tuo momentu.

Esate itin klausytojų pamėgta grupė. Ar žmona į koncertus išleidžia ramia širdimi?

– Gerbėjos ir lieka gerbėjomis, o žmona yra žmona. Visada stengsiuosi, kad jos širdis būtų rami.

Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, kai tapote gatvėje visų atpažįstamu veidu?

– Viskas labai natūralu. Daugiau žvilgsnių, pagyrų ir prašymų nusifotografuoti, bet man tai tinka ir patinka. Labai ačiū gerbėjams už palaikymą.

a

Grupės „Žemaitukai“ narys O. Petrauskas . Instagram

alfa.lt

Organizatorių nuotr.

Katažina ir Deivydas Zvonkai minėjo ypatingą progą: 1 tradicija nesikeičia daug metų

Maršrutai Lietuvoje su vaikais: kokios pramogos Norvilų laukia Molėtuose ir Vilniuje?

Futbolo agentas Deividas Česnauskis: „Kai susipažinau su žmona, net nenutuokiau, kad ji buvo Mis Lietuva“

JAV žurnalistė dėl pernelyg trumpo sijono buvo priversta persirengti prieš kalinio egzekuciją

37 metų amžiaus skirtumą turinti pora susižadėjo

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder