Inga Kavalčinskienė

Ilgalaikio makiažo čempionė magiškame šou atskleidė didžiausias moterų daromas klaidas

Sostinėje, „Marriot by Courtyard“ viešbutyje iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard surengė įspūdingą magijos šou, kurio stebėti susirinko ilgalaikio makiažo meistrės iš viso pasaulio. Renginio organizatorė – grožio konkursų čempionė – Inga Kavalčinskienė. Ji ne tik dalinosi savo profesijos paslaptimis, tačiau ir atskleidė, kokias didžiausias ilgalaikio makiažo klaidas daro moterys, besivaikančios laikinos mados.

Archyvų nuotr.

„Šioje srityje dirbu jau daugiau nei dešimt metų, ketverius metus treniruoju ir mokau šio amato. Norėdamos gauti kokybiškos patirties moterys, merginos į mano mokymus atvyksta iš viso pasaulio.

Vis dar vyrauja stereotipas, kad ilgalaikis makiažas – tai mėlynai ištatuiruoti antakiai ir raudonos lūpos su rudu apvadu.

Mano vienas didžiausių tikslų – naikinti įsisenėjusius stereotipus, mokyti pasaulinių naujienų savo mokines, supažindinti visas moteris su šiuolaikinėmis galimybėmis ir perspėti, kad besivaikant greitos mados galima prisidaryti rūpesčių visam likusiam gyvenimui“, – patirtimi dalinasi I. Kavalčinskienė.

Grožio industrijoje dažnai tenka susidurti su milžiniška konkurencija.

Norėdamos prisivilioti klientes grožio meistrės imasi įvairiausių manipuliacijų, tačiau I. Kavalčinskienė sako, kad tokiais dalykais užsiima tik prastą kvalifikaciją turintys meistrai: „Aš nevadinu moterų, kurios užsiima tokia pat veikla, savo konkurentėmis, vertinu jas kaip koleges.

Manau, daug svarbiau investuoti savo laiką į darbus, pasiekimus. Ilgalaikio makiažo akademija „AcademyS“ 2019 metais pripažinta geriausia permanentinio makiažo akademija Europoje, aš vienintelė Lietuvoje turiu šios akademijos Grand Master titulą. Tik žinios ir įgūdžiai padeda pasiekti geriausių rezultatų.“

Paklausta, kokių patarimų duotų moterims, norinčioms ilgalaikio makiažo, I. Kavalčinskienė buvo atvira: „Pirmiausia atraskite meistrą, kuris bus patikimas, kvalifikuotas ir kurio darbai kalbės garsiau už bet kokius žodžius. Antras žingsnis – drauge išsiaiškinti kokie yra jūsų lūkesčiai ir kokios galimybės.

Dažnai moterys atsineša nuotrauką, ją parodo ir tu supranti, kad darbas atliktas gerai, tačiau būtent ši technika, spalva ar forma konkrečiam žmogui neatrodys gerai.

Ir dar vienas svarbus dalykas – nesivaikyti greitos mados laikui bėgant, jas išbandant, pasirodo, kad jos žaloja, o ne gražina.

Netapkite eksperimentiniais modeliais, nes šis makiažas ne tik vadinamas ilglaikiu.“

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder